داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
کارگران دانشگاه زابل این بار دست به دامن رسانه ها شدند؛
عدم دریافت حقوق، کارگران دانشگاه زابل را شرمنده خانواده و خدا کرد
کد مطلب: ۶۴۱۶۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۹
کارگران از جمله زحمتکش ترین و در عین حال مظلوم ترین اقشار جامعه به شمار می‌روند به طوری که علیرغم زحماتی که متحمل می شوند هیچ گاه حقوق مناسبی را دریافت نمی کنند و در بسیاری از مواقع همین مقدار اندک را هم به سختی دریافت می‌کنند.
عدم دریافت حقوق، کارگران دانشگاه زابل را شرمنده خانواده و خدا کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ هزینه های زندگی آنچنان این روزها بالا رفته که در شرایط عادی هم افراد از عهده آن بر نمی آیند و در این بین اگر تاخیر در پرداخت حقوق هم مزید بر علت شود دیگر واقعا زندگی را با سختی همراه خواهد کرد.

همان گونه که پیامبر اسلام تاکید فراوان بر پرداخت حقوق کارگران قبل از خشک شدن عرق آن ها دارد انتظا می ‌رود این حق کارگران در تمامی اعصار و مواقع مدنظر قرار گیرد.

یکی از کارگران دانشگاه زابل به خبرنگار اوشیدا گفت: با توجه به شنیده ها از دولت، تمام حقوق عیدی و.....باید تا پایان هر سال به حساب قشر کارگر با بر آوردی که خود دولت تدبیر و امیدکردن که زیر خط فقر حقوق دریافت می کنیم واریز شود.

محمد ادامه داد: حال سوال بنده و حدود ۴۰ نفر از پرسنل خدوم آن مجموعه که خداوند توفیق سرپرستی خانواده به آنها داده وما هم مثل دیگر انسانها احساس شرمندگی جلوی خانواده را بیشتر از عزیزانی که حقوق چند میلیونی و سر موقع میگیرند می دانیم چرا که به برکت عزیزانی که با شرکتها ناصالح و بد نام البته از قول اداره کار قرارداد میبندند در سالی چند دفعه تجربه شرمندگی را داریم، با توجه به این که عیدوایام عیدمان،از آن طرف ماه مبارک رمضان و این هم عید سعید فطر همچنان شرمنده خانواده، شهریه مدرسه فرزندان، سوپرمارکت محل، اجاره خانه و ... هستیم و حالا هم که مراجع دینی فطریه هر نفر را اعلام کردند ما باید شرمنده خداوند هم باشیم.

وی تصریح کرد: حال هم بعد یک سال فعالیت تعطیلات تابستانی آمد و بازهم بی پولی همچنان گریبان کارگران دانشگاه را گرفته و کسی به فکر آن ها نیست.

محمد اذعان کرد: یڪ مثال قدیمی داریم که میگویند؛ سیر را به غم گرسنه نیست، سواره را غم پیاده، اینک این مثل کاملا گویای وضعیت کارگران دانشگاه زابل است.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark