داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در مراسم تودیع و معارفه فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان عنوان شد؛
ترس آمریکایی ها از نظام جمهوری اسلامی تحقق آیات الهی است/سیستان و بلوچستان از ظرفیت عظیم اقتصادی برخوردار است
کد مطلب: ۷۰۵۰۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۲
صبح امروز با حضور سردار کرمی، فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق و سردار گشتاسبی ،فرمانده سپاه سلمان مراسم تودیع و معارفه فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان در این شهرستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در این مراسم از زحمات سردار پرویز آبسالان تقدیر و سرهنگ داوود شهرکی به عنوان فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان معرفی شد.
سردار محمد کرمی فرمانده قرار گاه قدس جنوب شرق کشور در این مراسم گفت: اراده الهی پشت اهداف عظیم انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته بوده است.
وی با بیان اینکه امروز تحقق آیات الهی را به وضوح مشاهده می کنیم افزود: سقوط پهباد های پیشرفته آمریکایی و دستگیری سربازان آنها توسط نظام جمهوری اسلامی ترس به دل دشمنان انقلاب انداخته است، ترس دشمن از تشکیلات نظامی ما نیست بلکه تحقق آیات الهی است.
سردار کرمی هدف قرار دادن پایگاه های نظامی آمریکا را توسط نظام جمهوری اسلامی همراه با عنایت الهی دانست و گفت: عدم نشان عکس العمل از سوی آمریکایی ها ترس آنها را نشان می دهد که این امر نیز تحقق آیات الهی است.
وی بیان داشت: منطقه سیستان از امنیت پایداری برخوردار است که توسعه این امنیت پایدار باید همراه با توسعه اقتصادی باشد.
سردار کرمی منطقه سیستان را دارای ظرفیت بزرگی در زمینه اقتصادی دانست و گفت: با تلاش شبانه روزی فعالیت های خوبی در منطقه صورت گرفته است اما باید به گفته حضرت آقا از فناوری روز برای پیشرفت یک منطقه استفاده کرد.
وی گفت: با کنار هم قرار دادن ظرفیت های منطقه از جمله کشاورزی،مرز و تالاب هامون و با بهره گیری از جوانان منطقه و دانشجویان تحول عظیمی در منطقه ایجاد کنیم.
وی خاطرنشان کرد: فعالیت و پژوهش های علمی در خصوص ظرفیت های منطقه در دانشگاه ها نیز می تواند تاثیر بسزایی در سازندگی منطقه داشته باشد.
سردار کرمی همچنین گفت: امروز فرهنگ کار دچار آسیب شده است، روحیه کار ،نشاط و امید با چالش رو به رو شده است.
همچنین در این مراسم سردار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: سیستان و بلوچستان مهد پرورش فرماندهانی با اخلاق مسئولیت پذیر و جوانمرد بوده است که بخش عظیمی از امنیت امروز استان مدیون این افراد است.
وی افزود: امروز این باور ایجاد شده است که ظرفیت های بزرگ و ریشه داری در استان وجود دارد به همراه اخلاق ناب مردم سیستان و بلوچستان در برادری و اخلاق مداری می توان شاهد پیشرفت باشیم.
وی افزود: به بزرگی مردم و حوصله و تحمل بالای مردم بوده است که نظام توانسته بهترین امنیت را شکل بدهد لذا خدمت گذاری به مردم افتخار بزرگی برای هر مسئول است.
‌فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: خادم مردم بودن و در کنار آنها ماندن توسط مسئولین می تواند زمینه پیشرفت را فراهم کند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark