داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
خطیب جمعه بنجار:
تنها راه مقابله با آمریکا مقاومت است/کسانی که مانع استخدام جوانان می شوند کوته فکر هستند
کد مطلب: ۶۶۹۱۳
تاریخ انتشار:جمعه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶
خطیب جمعه بنجار گفت: مذاکره در شرایط کنونی با دولت امریکا سم مضاعف است و نتیجه ای نخواهد داشت.
تنها راه مقابله با آمریکا مقاومت است/کسانی که مانع استخدام جوانان می شوند کوته فکر هستند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا نماز جمعه این هفته شهر بنجار به امامت حجت الاسلام پارسا در مصلی این شهرستان برگزار شد.
خطیب جمعه شهر بنجار در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: امام حسن(ع) زندگی خود را وقف کمک به فقرا کرد و در این ماه مبارک مومنان سعی کنند تا از این سنت حسنه پیروی کنند.
وی افزود: انسان باید همواره به وظایف انسان دوستانه خود عمل کند و در آستانه سالروز اهدای عضو به فکر هم نوعان خود باشد، چرا که بسیاری از زندگی ها در گرو بخشش و کمک دیگران است.
حجت الاسلام پارسا ادامه داد: همواره جوانان این دیار به جهت استخدامی تمام مراحل را طی می کنند اما برخی از افراد حسود و کوته فکر مانع استخدام این جوانان می شوند.
وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات محلی که به جهت استخدامی جوانان انجام می گیرد برخی از افراد به جای معرفی اخلاق حسنه فرد از بدی های او اظهار نظر می کند که این فعالیت آنها مانع از استخدام جوانان است.
خطیب جمعه بنجار گفت: باید این موضوع فرهنگ سازی شود چرا که در سیستان بیکاری موج می زند و عدم استخدام فرد باعث بروز ناهنجاری های اجتماعی از قبیل اعتیاد می شود.

وی با اشاره به سالروز معراج پیامبر اسلام و آغاز تحول در هدایت مسلمانان گفت: روز بهره وری و بهینه سازی مصرف که با توجه به فصل گرما همه باید در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند تا نعمت های خدادادی اسراف نشود و باعث قطعی برق و شیفت بندی نشویم.

در ادامه حاج آقا پارسا به تحولات جهانی و یاوه گویی ها و لجن پراکنی های رییس جمهور نادان امریکا اشاره کردو گفت: ترامپ نادان علیه ملت ایران انجام می دهد و مقام معظم رهبری این رهبر حکیم و بصیر و بی بدیل در فرمایشات روزهای گذشته گفتند که تنها راه ما مقاومت در برابر امریکاست و با تکیه بر ظرفیت و توان داخلی تحریم ها را تبدیل به فرصت خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: مذاکره در شرایط کنونی دولت امریکا سم مضاعف است و نتیجه ای نخواهد داشت چرا که آمریکا در مذاکره تابع هیچ قاعده و قانونی نیست و فقط به فکر منافع شوم و استکباری خود است.
وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب همچنین فرموده اند که که جنگ نخواهد شد چون ما هیچ وقت ابتدا به ساکن آغازگر جنگ نخواهیم بود و برای امریکا هم جنگ به صلاح و صرفه نیست چون قدرت موشکی و دفاعی ما را می دانند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark