داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
از ابتدای سال تاکنون؛
۵۷۰ هزار و ۵۸۱ تن کالا از گمرکات سیستان و بلوچستان ترانزیت خارجی شده است
کد مطلب: ۵۶۶۷۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶
ناظر گمرکات سیستان و بلوچستان عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون به وزن ۵۷۰ هزار و ۵۸۱ تن و ارزش یک میلیارد و ۶۷۳ ميليون و ۸۲ هزار و ۶۹ دلار از گمركات استان ترانزيت خارجي شده است.
۵۷۰ هزار و ۵۸۱ تن کالا از گمرکات سیستان و بلوچستان ترانزیت خارجی شده است
طاهره هامون نورد در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: از ابتدای سال تاکنون به وزن ۵۷۰ هزار و ۵۸۱ تن و ارزش یک میلیارد و ۶۷۳ ميليون و ۸۲ هزار و ۶۹ دلار از گمركات استان ترانزيت خارجي شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش ۲۴ درصدي در وزن مواجه بوده است.

وی با بیان اینکه، ترانزیت خارجی از لحاظ ارزش ۶ درصد کاهشداشته است ادامه داد: روغن صنعتی، گاز، پارچه، اتوموبیل سواری عمده کالاهایی است که ترانزیت خارجی شده است.


هامون نورد تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون به وزن ۱۳۴ هزار و ۶۲۹ تن و ارزش۱۶۵ ميليون و ۲۱۳ هزار و ۸۲۹ دلار نيز از گمركات سیستان و بلوچستان ترانزيت داخلي شده است.

ناظر گمرکات سیستان و بلوچستان با بیان اینکه، برنج، تخم کنجد، ماهی یخ زده، کاغذ و انبه عمده اقلام ترانریت دخلی به شمار می روند ابراز داشت: ترانزیت داخلی نسبت به مدت مشابه قبل با افزایش ۲۶ درصدي در وزن و از لحاظ ارزش با افزایش دو درصدي روبرو بوده است.

هامون نورد با عنوان اینکه، گمركات سیستان و بلوچستان طي ۹ ماهه سال جاری به تعداد ۴۶۹ هزار و ۴۲۲ نفر مسافر خدمات گمركي ارائه داده است ابراز داشت: اين مسافران از گمركات ميلك، مير جاوه، فرود گاه زاهدان و فرود گاه چابهار تردد کرده اند.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark