داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
با توجه به وضعیت آب و هوایی زابل؛
گروه تخصصی پزشکی بنیاد شهید به زابل اعزام می شوند
کد مطلب: ۶۴۴۰۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: گروه تخصصی پزشکی بنیاد شهید با توجه به شرایط آب و هوایی زابل بزودی برای رسیدگی به وضعیت جامعه ایثارگری بویژه جانبازان شیمیایی به این منطقه اعزام خواهند شد.
گروه تخصصی پزشکی بنیاد شهید به زابل اعزام می شوند
به گزارش اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی در دیدار چهره به چهره با جانبازان، آزادگان و خانواده معظم شهدای زابل اظهار داشت: وضعیت درمان جامعه ایثارگری منطقه سیستان به طور جدی پیگیری می شود.

وی ادامه داد: در صورت نیاز به اقدامات درمانی جانبازان شیمیایی منطقه سیستان به مراکز درمانی سایر استانها اعزام خواهند شد.

معاون رئیس جمهوری گفت: بر اساس تشخیص گروه پزشکی ارائه خدمات درمانی به جامعه ایثارگری منطقه سیستان در بیمارستانهای وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران در تهران نیز قابل انجام خواهد بود.
وی با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جامعه ایثارگری سیستان اظهار داشت: برای حفظ انقلاب اسلامی تاکنون هزینه‌های بسیار زیادی توسط شهدا، جانبازان و آزادگان پرداخت شده و کمترین وظیفه ما خدمات ‌رسانی مناسب به خانواده‌های این عزیزان است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمام شهدا بویژه شهدای حادثه تروریستی تاسوکی افزود: خون تمام شهدای کشورمان باعث حفظ انقلاب اسلامی تا امروز بوده و همچنان است.

حجت الاسلام شهیدی تاکید کرد: یادمان شهدای تاسوکی باید تبدیل به مکانی فرهنگی شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از بازدید از یادمان شهدای حادثه تروریستی تاسوکی به مقام شامخ شهدای شهرستان زابل نیز ادای احترام کرد.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل مادر شهیدان حسینعلی و نعمت‌الله پیغان، منزل جانباز آزاده علیرضا ضابطی، منزل سردار شهید لک زایی و منزل جانباز محمود وحیدی راد یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت.

معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز/شنبه/ وارد کنارک شد و مورد استقبال سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندار چابهار، مسئولان محلی و قشرهای مختلف مردم قرار گرفت.

وی پس از ورود به چابهار به مقام والای شهدای گمنام در مسجد امام حسین (ع) این شهر ادای احترام کرد.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران از نزدیک با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شهرستان های چابهار، کنارک و نیکشهر دیدار و از آنان تجلیل کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در ادامه سفر به استان سیستان و بلوچستان ظهر یکشنبه به همراه سید دانیال محبی استاندار این استان و هیات همراه وارد شهر زاهدان شد.

معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از ورود به زاهدان به اتفاق استاندار سیستان و بلوچستان در گلزار شهدا «بهشت مصطفی» این شهر حضور یافت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

استان سیستان و بلوچستان مفتخر به اهدای از ۲ هزار و ۵۵ شهید شامل ۹۳۴ شهید دوران دفاع مقدس، ۲۰۶ شهید توسط ضد انقلاب، ۷۴۹شهید توسط اشرار، ۹ شهید مدافع حرم و ۱۵۷ شهید در حوادث متفرقه است.

این استان مفتخر است که جوان ترین شهید هشت سال دفاع مقدس کشور به نام شهید «سبیل اخلاقی» با ۱۱.۵ سال سن از برادران اهل سنت را تقدیم نظام و میهن کرده است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :