داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
شناسایی سارقین مسلح در کمتر از 48 ساعت در زابل
کد مطلب: ۶۴۲۵۹
تاریخ انتشار:جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
دادستان زابل گفت: سارقین مسلح در کمتر از ۴۸ ساعت در زابل شناسایی و دستگیر شدند.
شناسایی سارقین مسلح در کمتر از 48 ساعت در زابل
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری اوشیدا از دستگیری سارقین طلا فروشی خبر داد و بیان کرد:

با تشکیل یک تیم منسجم و ویژه طی عملیات تخصصی پلیسی و قضایی با همکاری پلیس آگاهی و فتا استان سیستان و بلوچستان سارقین مسلح که چند روز پیش اقدام به سرقت از طلا فروشی واقع در بازار زابل کرده بودند ظرف مدت 48 ساعت شناسایی شدند.

 وی افزود: به منظور تکمیل تحقیقات و کشف کامل اموال مسروقه دستگیری آنها به تاخیر افتاد که خوشبختانه  در تاریخ ۱۸ تیرماه  پس از هماهنگی های لازم و در یک زمان چهارده نفر از عوامل را در زابل و سه نفر دیگر را در استانهای یزد و خراسان رضوی و خراسان جنوبی دستگیر و بخش اعظم از اموال مسروقه كشف شدد.

 سرگزی در ادامه اظهار کرد: تمام تلاش بنده و همکارانم در دستگاه قضایی و انتظامي برقراری نظم عمومی و احقاق حقوق مردم است و با هر شخصی که مخل این نظم و یا تضییع کننده حقوق مردم باشد بدون مماشات و تعارف برخورد لازم صورت خواهد گرفت و دستگیری عوامل سرقتهای مسلحانه در کمتر از 12 روز و موارد مشابه که در گذشته با آن مواجه بوده ایم مؤید همین موضوع است و امیدوارم دیگر شاهد اینگونه رویدادها نباشیم.

دادستان زابل در پایان از  همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان زابل و پلیس آگاهی و پلیس فتا  استان سیستان و بلوچستان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark