داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون؛
دستگیری ۴۵ خرده فروش و ۱۰۰ معتاد متهاجر در زابل
کد مطلب: ۵۸۴۱۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴
فرمانده انتظامی شهرستان زابل عنوان کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون ۴۵ خرده فروش و ۱۰۰ معتاد متهاجر در شهرستان زابل دستگیر شد.
دستگیری ۴۵ خرده فروش و ۱۰۰ معتاد متهاجر در زابل
سرهنگ غلامرضا نجابت در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: از ابتدای تعطیلات نوروزی به همت ماموران انتظامی طرح پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان زابل اجرا شده است که در این راستا چهار عدد اسلحه کشف و ۴۵ خرده فروش مواد مخدر، ۱۰۰معتاد متجاهر و ۶۶ نفراتباع بیگانه غیرمجاز را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: طرح پاکسازی مناطق عملیاتی در شهرستان زابل به منظور رفاه حال مردم، افزایش امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده اجرا شده تا از این طریق تعطیلات نوروز همراه با امنیت خاطر سپری شود.

فرمانده انتظامی زابل با بیان اینکه، ۳۰ دستگاه موتورسيكلت و ۳۴دستگاه خودروی متخلف توقيف شده است خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی شهرستان زابل در راستای ایجاد نظم و امنیت در سطح منطقه تمام تلاش خود را به کار گرفته اند.

فرمانده انتظامی زابل در ادامه از دستگیری یک جاعل در شهرستان زابل خبر داد و گفت: این فرد با مراجعه به پارکینگ فردوسی با مدارک جعلی قصد رفع توقیف و آزاد سازی موتورسیکلت خود را داشته که با هوشیاری ماموران در شناسایی وی این فرد دستگیر و تحویل مراجع ذیصلاح داده شد.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark