داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
تغییر مسیر پرواز تهران به زابل/ تردد در محورهای مواصلاتی با احتیاط انجام می شود
کد مطلب: ۶۰۱۲۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
مسول فرودگاه زابل عنوان کرد: به دلیل شدت وزش طوفان در زابل، پرواز تهران به زابل تغییر مسیر داد.
تغییر مسیر پرواز تهران به زابل/ تردد در محورهای مواصلاتی با احتیاط انجام می شود
سرگزی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: پرواز هزار و ۸۵ هواپیمایی ماهان به دلیل شدت طوفان و کاهش دید افقی پس از دو مرحله تلاش برای نشستن موفق به فرود در فرودگاه زابل نشد و به سمت زاهدان تغییر مسیر داد.

وی با بیان اینکه هواپیمای ماهان در ساعت هشت و ۵۰ دقیقه امروز وارد زاهدان شد، افزود: در حال حاضر دید افقی در زابل هزار و ۵۰۰ متر کیلومتر است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زابل نیز گفت: تردد در محور زاهدان به زابل، محدوده يادمان شهدای تاسوكی تا سه راهی دشتک به علت طوفان و گرد و خاک با احتياط انجام می شود.

علی عالی ادامه داد: تنها تردد در محور زاهدان به زابل با احتیاط انجام می شود در حالی که تردد در سایر محورهای استان روال عادی دارد و تاکنون مشكلی گزارش نشده است.

در این راستا کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان بیان کرد: طوفان در زابل از روز شنبه آغاز شده و تا چهارشنبه همچنان ادامه خواهد داشت و به طور میانگین با سرعتی معادل ۶۰ تا ۸۰ کیلومتر در حال وزیدن است.

علی ملاشاهی ادامه داد: در نقاط مستعد امکان گردوخاک، حرکت شن های روان وکاهش دید در محورهای مواصلاتی وجود دارد و در این راستا انتظار می رود سرعت باد نیز در این مدت به حدود ۹۵ کیلومتر بر ساعت برسد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark