داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه هیرمند:
کسانی که باعث مشکلات اقتصادی هستند بجای نامه نگاری پاسخگو مردم باشند/با اعتماد به دشمن سال ها کشور را معطل کردند
کد مطلب: ۷۰۵۰۴
تاریخ انتشار:جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹
نماز جمعه شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام ابراهیم گزمه در مصلی الغدیر این شهرستان برگزار شد.
کسانی که باعث مشکلات اقتصادی هستند بجای نامه نگاری پاسخگو مردم باشند/با اعتماد به دشمن سال ها کشور را معطل کردند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت: امام رضا علیه السلام در طول عمر با برکت خود و در دوران امامت کوشید تا باطن مأمون را نمایان کند.
وی افزود: در طول اسلام دشمنان اهل بیت علیهم السلام همواره جایگاه خود را در خطر می دیدند و با آگاهی از کار خود اقدام به دشمنی با اهل بیت علیهم السلام می پرداختند.
وی ادامه داد: دشمن همواره در کمین است و امروز ما در برابر آنها هوشیار باشیم، دشمن به دنبال نصب تریبون برای خود است کاری که برخی از سیاست مداران ما به اشتباه به آن تن می دهند.
امام جمعه هیرمند با بیان اینکه باید زندگی اهل بیت عبرت و‌ جلوی چشم ما باشد گفت: آمریکا به بهانه اینکه مدافع حقوق مردم است در صدد ضربه زدن به نظام و انقلاب می باشد.
وی در ادامه به روز شهرداری و دهیاری اشاره کرد و گفت: اگر شهردارها و دهیاران فعالیت های خود را به درستی انجام دهند می توانیم شاهد شهر و روستای زیبایی باشیم.
وی همچنین گفت: بعضی ها شروع کردند به نامه نگرانی ها و می خواهند مقصر پیش آمده مسائل اقتصادی کشور را رهبری جلوه دهند که بزرگترین ظلم در حق رهبر است.
امام جمعه هیرمند تصریح کرد: بسیاری از سال های انقلاب مدیریت دست آنها بوده است بجای اینکه ریشه آن را نگاه کنند که چه دولت هایس کوتاهی کردند رهبری را نشان گرفتند.
وی گفت: هدف اینها فشار بر رهبری برای مذاکره با آمریکا است،اینها کد می دهند به دشمن و میخواهند این را رسم کنند که راه رفت برون رفت مشکلات دست در دست دشمن گذاشتن است.
حجت الاسلام گزمه بیان کرد: رهبری بارها گفته اند ما خواهان ارتباط با جهان هستیم نه جهانی که استکبار و آمریکا باشد ، بیش از ۱۵۰ کشور داریم باید با آنها ارتباط برقرار کنیم، در این سال ها مردم ما خوب می دانند که آمریکایی ها چکار کردند بر سر این ملت لذا این کسانی که اینگونه اظهار نظرها می کنند باید پاسخگو باشند که چرا کوتاهی کردند و مشکلات برای مردم به وجود آورده است چرا کشور را معطل کردند.
امام جمعه هیرمند خاطرنشان کرد: راه بیرون رفت از مشکلات، مبارزه با فساد واقتصاد مقاومتی است،آقایون خودشان باید پاسخگو باشند بجای اینکه از رهبری پاسخ می خواهند شما برای ملت چکار کرده اید.
امام جمعه هیرمند در پایان به قدرت واقعی جبهه انقلاب اشاره کرد و گفت: آمریکا با برگزاری یک مامور نظامی چند تن از فرماندهان حشدالشعبی را دستگیر کرد که این کار باعث شد تا نیروهای انقلابی حشدالشعبی ظرف چند ساعت مهمترین مناطق در دسترس آمریکایی را از آن خود کنند که در نهایت منجر به آزادی فرماندهان و غلط کردن آمریکا شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark