داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
دو تصادف شدید عابر پیاده در کمتر از چند ثانیه!
کد مطلب: ۶۷۶۳۴
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۷
بی‌احتیاطی عابر پیاده و رانندگان عبوری، حادثه‌ای وحشتناک در یکی از خیابان‌های چین رقم زد.
دو تصادف شدید عابر پیاده در کمتر از چند ثانیه!
بی‌احتیاطی عابر پیاده سالخورده و رانندگان عبوری موجب حادثه‌ای وحشتناک در یکی از خیابان‌های چین شد. در این حادثه وحشتناک عابر پیاده که یک مرد سالخورده بود جانش را از دست داد و راننده نیز به طرز شدیدی مجروح شد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته خیابان تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو مرد سالخورده در حالی که در اقدام خطرناکی در وسط خیابان در حال قدم زدن است با یک خودرو تصادف می‌کند. در این ویدئو مشاهده می‌شود راننده بلافاصله خودرو را متوقف می‌کند و با پیاده شدن از ماشین در وسط خیابان اقدام به زنگ زدن به اورژانس پزشکی می‌کند. لحظاتی بعد در حالی که راننده از پشت سر خود کاملاً غافل شده است ناگهان یک خودروی سفیدرنگ از راه می‌رسید و به طرز شدیدی با او و عابر پیاده سالخورده که در کف خیابان افتاده است برخورد می‌کند. در ادامه راننده خودروی سفیدرنگ از محل حادثه متواری می‌شود.

در این حادثه مرد سالخورده جانش را از دست داد و راننده نیز پس از انتقال به بیمارستان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد. پلیس با وجود آنکه راننده متواری از پلاک جعلی استفاده کرده بود توانست او را دستگیر کند. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین با واکنش کاربران همراه بود. در حالی که برخی کاربران تعجب خود را از قدم زدن مرد سالخورده در وسط خیابان ابراز داشتند، برخی دیگر نیز گمانه‌زنی کردند که احتمالاً یک یا هر دو راننده در هنگام حادثه مشغول بازی با تلفن همراه خود بودند.

گفتنی است؛ این حادثه در تاریخ ۵ آگوست در یکی از خیابان‌های شهر «جیانگیو» واقع در استان سی چوان چین رخ داد.
Share/Save/Bookmark