داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند:
نقض برجام با تمدید تحریم ها/ تعامل و سازش با مستکبران نادرست است/ اعتماد به دشمن ساده اندیشانه است
کد مطلب: ۵۹۷۰۵
تاریخ انتشار:جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند عنوان کرد: آمریکا با تمدید تحریم ها در حقیقت برجام را نقض کرده است.
نقض برجام با تمدید تحریم ها/ تعامل و سازش با مستکبران نادرست است/ اعتماد به دشمن ساده اندیشانه است
حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: آمریکا به عنوان شیطان بزرگ ایران اسلامی را قبول ندارد و در این راستا جمهوری اسلامی ایران نیز آمریکا و اسرائیل را نه تنها قبول ندارد بلکه معتقد است اسرائیل باید از صحنه جهان محو شود.

وی با بیان اینکه نظام ایران دارای تعریف، تابلو و شناسنامه است و در مسیر خود حرکت می کند، تصریح کرد: اعتماد به دشمن و دست کشیدن از ساخت موشک و تسلیحات ساده اندیشانه است.

دهمرده ادامه داد: مستکبران عالم تمام توان خود را علیه نظام جمهوری اسلامی به کار بسته اند و در این راستا همیشه براساس بهانه های مختلف ایران را تحریم می کنند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به منظور خنثی کردن اثر تحریم ها باید راه های دیگری پیدا کرد که در این راستا باید روی اقتصاد مقاومتی و داخلی بیش از پیش برنامه ریزی کرد چرا که از این طریق می توان در جهان به خودکفایی، رشد و توسعه دست یافت.

وی با عنوان اینکه در هر زمینه ای که ورود جدی داشته و انقلابی عمل شده موفقیت حاصل شده است، تصریح کرد: به رغم اینکه در گذشته از نظر نظامی در وضعیت بدی قرار داشتیم و حتی توان تولید سیم خاردار را نداشتیم امروز از آنچنان قدرتی در جهان برخوردار شده ایم که بهترین سلاح ها در ایران ساخته می شود.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید وحدت و همدلی را در کشور افزایش داد، تاکید کرد: باید با دنیا تعامل داشت اما نباید با آمریکا و مستکبران سازش و تعامل داشت.

وی افزود: با اینکه تحریم ها ناقض برجام است اما باید تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد و از آن برای بهبود اوضاع کشور اقدام کرد بنابراین دولت باید متناسب با آن با عکس العمل واقعی و منطقی برخورد کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark