داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل:
میزان ابتلا به کرونا در زابل به بالاترین حد خود از ابتدا تا کنون رسیده است
کد مطلب: ۷۳۹۱۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۹
جواد اکبری زاده گفت: روند ابتلا به کرونا در زابل به طور عجیبی در استان بالا رفته به طوری که در برخی از مناطق ظرفیت تخت های بیمارستان تکمیل شده است.
میزان ابتلا به کرونا در زابل به بالاترین حد خود از ابتدا تا کنون رسیده است
جواد اکبری زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با اوشیدا گفت: بهوعلت شرایطی که در منطقه حکم فرما است بیماری کرونا از ابتدا تا کنون در بالاترین حد خود قرار گرفته است.

وی افزود: روند افزایش بیماری در یک هفته اخیر به صورت عجیبی بالا رفته است به طوری که ظرفیت بیمارستان ها در استان تکمیل شده و بخش های دیگری را برای بستری بیمار در نظر گرفته ایم.

اکبری زاده با بیان اینکه هنوز مشکل تخت و تولید اکسیژن نداریم گفت: اگر به همین شکل مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند پذیرش بیمار در بیمارستان ها با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل تصریح کرد: مردم دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند چرا که کرونا دلتا سرایت بسیار بالاتری دارد و مرگ و میر آن در جوانتر ها بسیار زیادتر است.

وی خاطرنشان کرد: امسال برگزاری مراسمات عروسی بی سابقه بوده است که متاسفانه یکی از عوامل بوجود آمدن چنینی شرایطی برگزاری همین تجمعات است.انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark