داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
آمریکا به دنبال برجام موشکی است/ پاسخ رهبری به فرستاده ترامپ اوج اقتدار اسلام بود
کد مطلب: ۶۷۲۱۰
تاریخ انتشار:جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳
نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام راشکی برگزار شد.
آمریکا به دنبال برجام موشکی است/ پاسخ رهبری به فرستاده ترامپ اوج اقتدار اسلام بود
به گزارش اوشیدا ؛ نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین راشکی امام جمعه موقت شهرستان زابل در مصلی المهدی (عج) برگزار شد.
وی در بخشی از خطبه های نماز جمعه زابل گفت: ترک محرمات الهی با غلبه بر شهوات و امیال نفسانی ، حرکت به سوی حق و صراط مستقیم ، مقام عرفانی و ملکوتی که ویژه سالکان الی الله می باشد.

خطیب موقت جمعه زابل افزود: رهبرمعظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اعلام کردند که انقلاب وارد دومین مرحله خودسازی و جامعه پردازی و تمدن سازی شده است،

وی ادامه داد :نظریه ی انقلاب اسلامی ، با تلاش و مجاهدت جوانان ایران اسلامی ، ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمدگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی امام زمان (ارواحنا فداه) است.

حجت الاسلام راشکی تصریح کرد: تمام امید رهبرمعظم انقلاب به جوانان است ایشان حدود چهل بار کلمه جوان را در این بیانیه تکرار می کند، و این یک شعار از طرف رهبرمعظم انقلاب نیست بلکه یک باور است، باوری که از سیره اهل بیت (ع) اخذ نموده اند.

وی خاطرنشان کرد: پیام و پاسخ رهبر معظم انقلاب به نخست وزیر ژاپن اوج عزت شیعه است و این افتخار ماست که چنین رهبر با بصیرت و با درایت و حکیم و دانشمندی داریم.

حجت الاسلام راشکی تصریح کرد:آمریکا به دنبال برجام موشکی و از بین بردن قدرت موشکی ایران است، اما نیروهای نظامی ما با شکار پهپاد فوق پیشرفته آمریکا که از حدود خود تجاوز کرده بود به آمریکا نشان داد که آرزوی نابودی قدرت موشکی ایران را به گور خواهد بود.


انتهای پبام/

Share/Save/Bookmark