داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
گزارشی از غربت میدان ۹ دی در زابل
بی مهری مسئولان شهری زابل گریبان میدان 9 دی را گرفت/ غفلت شهردار نسبت به نصب المان
کد مطلب: ۶۲۵۳۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۸
۹ دی ماه به دلیل خروش ملت ایران در برابر دشمنان انقلاب از اهمیت والایی برخوردار است و در هر شهر به نوعی با انتخاب جایی به نام آن یاد آن روز گرامی و قدر آن دانسته شده است.
بی مهری مسئولان شهری زابل گریبان میدان 9 دی را گرفت/ غفلت شهردار نسبت به نصب المان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در شهرستان زابل نیز میدانی در مسیر حسین آباد و بهشت زهرا ایجاد و نام ۹ دی بر آن گذاشته شده است.

علیرغم اینکه میدان ۹ دی در وسط شهر قرار گرفته و وجود آن تاثیر به سزایی بر شهر دارد اما این میدان از روز بصیرت و میثاق با ولایت تنها نام آن را با خود به یدک می کشد.

این میدان از داشتن هر گونه المانی با مضمون ۹ دی محروم است که انتظار می رود با توجه به اهمیت موضوع و در آستانه قرار گرفتن در سالروز تاریخی این روز زودتر فکری برای زیباسازی آن اندیشیده شود.

یکی از شهرواندان زابلی به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: عملکرد شهرداری زابل به هیچ عنوان قابل دفاع نیست که در این راستا می توان به وضعیت میدان ۹ دی اشاره کرد.

احمدی ادامه داد: مردم در روز نهم دی بار دیگر با آرمان های امام و انقلاب تجدید بیعت و نقشه های دشمنان را نقش برآب کردند بنابراین شایسته نیست وقتی میدانی به نام این روز نامگذاری شده از داشتن هر گونه المان و یا مجسمه ای با این مضمون محروم باشد.

وی تاکید کرد: با نصب المان در این مکان به طور حتم علاوه بر نشان دادن اهمیت روز نهم دی ماه به زیباسازی منطقه نیز منجر خواهد شد.

احمدی اذعان داشت: انتظار می رود شهردار زابل در این دوره لااقل از خود کارنامه ای در خور شان به یادگار گذارد و با زیباسازی شهر دین خود را نسبت به مردم ادا کند.

انتهای پیام/ ف ب
Share/Save/Bookmark