داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
بلاتکلیفی فروشندگان میدان میوه و تره بار زابل
کد مطلب: ۶۳۴۸۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
میدان میوه و تره بار یکی از قسمت هایی که در هر شهرستان افراد بسیاری به آن مراجعه می کنند می باشد.
بلاتکلیفی فروشندگان میدان میوه و تره بار زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با توجه به استفاده اشخاص زیادی از این میدان انتظار می‌رود فضا و امکانات آن در حد انتظار باشد.

اعضای میدان میوه و تره بار زابل با تماس با پایگاه خبری اوشیدا خواستار رفع معضلات میدان از سوی مسئولان شهری شدند.

یکی از اعضای میدان میوه و تره بار زابل عنوان کرد: اعضای میدان میوه وتره بار شهرستان زابل مالکین زمین ترمینال مسافربری موجود در شهر هستند اما زمین فوق (ترمینال) توسط شهرداری تصرف شده وساختمان کنونی ترمینال درانجا بناشده است.

رضا به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: پس از پیگیری های انجام شده زمین نیمه سازی جهت مکان کسب به صورت سرقفلی و زمین استیجاری در اختیار اعضا قرار داده شده است.

وی افزود: پس از هزینه های فراوانی که اعضا جهت بنای ساختمان میدان انجام داده اند و مبالغی که طی چند فقره چک در بانک ملی شعبه شهرداری دروجه شهرداری پرداخت شده و این سازمان وصول کرده است درحال حاضر پس ازگذشت سالها و پیگیری های مکرر از طرف اعضا میدان میوه وتره بار درشهرداری وسازمانهای دیگر نظیر فرمانداری، دفتر نماینده شهر، دفتر امام جمعه تابه امروز نه تنها تکلیف زمین تصرف شده مشخص نشده است.

رضا اظهار کرد: حتی شهرداری با وجود دریافت نامه دفترمقام معظم رهبری مبنی بر واگذاری زمین جایگزین در مقابل زمین تصرف شده ترمینال هیچ گونه قراردادی بامالکین نبسته و همچنان وضعیت واحد صنفی بلاتکلیف است.

این شهروند اذعان کرد: اعضای واحد صنفی میوه وتره بار بعد از گذشت چند دهه پیگیری و عدم دریافت نتیجه متقاضی پیگیری این تخلف و دریافت حق خود از شهرداری هستند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark