داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
در مراسم سی امین سالگرد شهادت شهید میرحسینی مطرح شد؛
جمهوری اسلامی ایران درمنطقه یک قدرت بزرگ و آل سعودو آمریکامنفورترین کشور ها دربین مردم مسلمان منطقه هستند/ قطعنامه ۵۹۸ خون بهای شهیدان است
کد مطلب: ۵۶۷۳۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۴
جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه عنوان کرد: امروزه جمهوری اسلامی ایران در منطقه یک قدرت بزرگ و آل سعود و آمریکا منفورترین کشور ها در بین مردم مسلمان منطقه هستند که این موضوع نشان از اوج محبوبیت ایران اسلامی در جهان دارد.
جمهوری اسلامی ایران درمنطقه یک قدرت بزرگ و آل سعودو آمریکامنفورترین کشور ها دربین مردم مسلمان منطقه هستند/ قطعنامه ۵۹۸ خون بهای شهیدان است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سردار  حسین نجات در در مراسم سی امین سالگرد شهادت شهید میرحسینی اظهار داشت: دفاع مقدس دفاعی بود که مسیر تاریخ و مسیر بشریت را عوض کرد، مردان مردی که دین خدا و آیین پیغمبر را یکبار دیگر زنده کردند، به مرگ لبخند زدند و در برابر شهادت سر تعظیم فرود آوردند تا مردم مستضعف در برابر مستکبرین خم نشوند.

وی افزود: در جای جای دفاع مقدس حماسه ی مردانی است که کانون گرم خانواده و میز مدرسه را ترک کردند و رفتند که از سرزمین و از دین و اسلامشان دفاع کنند.

 سردار حسین نجات خاطرنشان کرد: دفاع مقدس یعنی مادرانی که فرزندشان را با اشک و آه بزرگ و تقدیم انقلاب کردند، دفاع مقدس یعنی پدری که از داغ سه فرزندش کمرش خم شد لیکن آه از نهاد بیرون نداد چون ترسید با آهش دشمن شاد شود.

وی در این راستا افزود: دفاع مقدس یعنی خاطره ی عرفان حاج قاسم میرحسینی شهیدی که به گفته ی شهید زنده حاج قاسم سلیمانی یک سخنور بود و در سخنانش از نهج البلاغه و قرآن سخن میگفت و دفاع مقدس یعنی اینکه ما از استکبار نترسیم.


حسین نجات خاطرنشان کرد: عراق در زمان جنگ تنها نبود دلار های عربستان و قطر، هواپیماهای فرانسه و بمب های شیمیایی آلمان، همه و همه پشتیبان عراق بودند اما در آن زمان طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ایران اسلامی حتی برای خرید سیم خاردار هم تحریم بودیم بنابراین ما اینگونه جنگیدیم.

جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه تاکید کرد: بعد از تسخیر لانه جاسوسی تحریم بودیم و هیچ کشوری به ما سلاح نمی داد اما به همت شهدایی چون هراتی، بشارتی، لکزایی و به همت، همت ها، خدری ها و میر حسینی ها ایستادیم، سر خم نکردیم مقابل دشمن پیروز شدیم بنابراین امروز در مقابل خانواده شهدا، ایثارگران و میرحسینی ها سرتعظیم فرود می آوریم و درمقابل میرحسینی ها سر تعظیم فرود می آوریم.

وی با بیان اینکه، در مقابل برادر بزرگم حاج قاسم سلیمانی سرتعظیم فرود می آوریم چرا که افتخار لشکر ثارلله است ادامه داد: امروزه در جای جای منطقه از قبیل لبنان، سوریه و فلسطین نام حاج قاسم سلیمانی در کنار نام سید حسن نصرالله و در کنار امام خمینی (ره) افتخار آفرین شده است.

سردار نجات تصریح کرد: از ۳۸ سال گذشته تاکنون با مثلث زر، زور و تزویر می جنگیم که اضلاع آن را لیبرال سرمایه داری آمریکا ضلع، ارتجاع خوک صفت عرب(اسلام آمریکایی آل سعود) و رژیم کودک کش صهیونیستی اسرائیل را تشکیل می دهند.

وی تاکید کرد: دشمنان ایران اسلامی با امید به تجزیه ایران براساس قومیت های گوناگون با تشکیل جریانات خلق کرد، خلق بلوچ، خلق عرب و ترکمن آغاز به کار کردند و به تفرقه افکنی پرداختند اما پس از اینکه با عدم موفقیت مواجه شدند را جریان منافقین را علم کردند که تعداد زیادی از فرزندان ایران را به شهادت رساندند و سپس جنگ تحمیلی را به مدت هشت سال و در نهایت فتنه ۷۸ و ۸۸ را ایجاد کردند اما با درایت رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری دشمنان ناامید شدند چرا که در همه ی میدان ها پیروز بودیم.

سردار نجات ابراز داشت: امروز در منطقه، جمهوری اسلامی یک قدرت بزرگ و آل سعود و آمریکا منفورترین کشور ها در بین مردم مسلمان منطقه هستند بنابراین ما از این ۳۸ سال مقاومت فهمیدیم که هرجا ایستادیم، مقابل دشمن سرخم نکردیم و به جوانان اعتماد کردیم پیروز میدان بودیم و هرکجا در مقابل دشمنان سرخم کردیم مغلوب شدیم.

وی با بیان اینکه، شاه ایران برای حکومت کردن باید از سفیر انگلستان اجازه می گرفت تاکید کرد: مقام معظم رهبری با درایت کامل در حسینیه امام خمینی(ره) همه ی معادلات آمریکا و اسرائیل را بهم می زنند.

جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد: در جریان انرژی هسته ای مذاکره کنندگان تمام تلاش خود را کردند و به همه ی تعهدات نیز عمل کردیم اما بزرگترین اشتباه آنان اعتماد به آمریکا بود و با انجام برجام انجام شود تحریم ها برداشته نشد.

سردار نجات با بیان اینکه، امروز دشمن از طریق تحریم اقتصادی و تهاجم فرهنگی در حال جنگیدن با ایران اسلامی است عنوان کرد: هدف از تحریم، هسته ای نیست بلکه آنها می خواهند با تحریم مردم مقابل نظام بایستند و سر تعظیم در مقابل آمریکا فرود آورند.

وی بیان داشت: در تهاجم فرهنگی جوانان مورد هدف قرار گرفتند بنابراین ماهواره ها و فضای مجازی، فساد و اعتیاد را در جامعه گسترش می دهند با این هدف که دیگرمیرحسینی ها و خدری ها وجود نداشته باشند و جوانان با تغییر باور، قدرت خود را در برابر آمریکا از دست بدهد.

سردار نجات در این راستا افزود: آیا جوانی که غنی سازی اورانیوم انجام می دهد نمی تواند موتور خودرو بسازد؟ آیا جوانی که نانو تکنولوژی و سلول های بنیادی می سازد نمی تواند چرخ تولید را راه اندازی کند؟ آیا جوانی که موشک با برد دو هزار کیلومتر طراحی می کند نمی تواند کارخانه ها را راه اندازی کند؟ موقعی که جوان ما می تواند پتروشیمی را راه اندازی کند چرا از خارجی ها استفاده کنیم؟ چرا کفش و لباس ما از چین بیاید آیا اگر زیر بال جوانان را بگیرند نمی توانند کارخانه های ریسندگی راه بیندازند؟ چرا واردات و قاچاق جای تولید را می گیرد؟ بنابراین باید به مردم و جوانان اعتماد کنیم.

جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه در پایان ابراز داشت: بیاییم با شهدا عهد ببندیم که راه آنها را که راه خودکفایی و عدم تعظیم به دشمن است را ادامه دهیم.


قطعنامه ۵۹۸ خون بهای شهیدان است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: شهید میرحسینی با درایت و تدبیر خود تیپی عظیم در سیستان ایجاد کرد بنابراین وجود این تیپ آرزوی میرحسینی بود.

سردار حسین معروفی افزود: قطعنامه ۵۹۸ تنها قطعنامه ای است که حقوق ایران در آن دیده می شود و این قطعنامه خون بهای شهیدان میرحسینی، عالی، هراتی و سایر شهداست و براین اساس ملت ایران را بزرگ و سربلند کرد.

وی با بیان اینکه، جبهه محل معراج و محل انسان سازی بود تاکید کرد: میر حسینی از دشمن نمی ترسید بلکه تنها از خدا می ترسید به طوری که همیشه در نماز از خوف خدا می لرزید ولی در شجاعتش تردیدی نبود.

معروفی با عنوان اینکه، اگر در جنگ تدبیر و عقلانیت نبود چه بود؟ بیان داشت: جای جای دفاع مقدس عقلانیت بود و این مایه افتخار ماست، چرا انسانهای بی تقوا عقلانیت جنگ را برگرفته از احساس می دانند در حالی که عقل و احساس در کنار هم در وجود رزمندگان اسلام وجود داشت.

فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان با بیان اینکه، سی امین سالگرد شهدای کربلای پنج منطقه سیستان با محوریت شهرستان زابل و توسط قرارگاه شهید هراتی منطقه سیستان برگزار شده است

در پایان گفت: ۲۹ بهمن سال جاری مراسم اربعین شهدای کربلای پنج در حسینیه ثارالله زاهدان که به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark