داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
درخشش تیم های زهکی در رقابت های لیگ برتر کبدی استان
کد مطلب: ۶۶۵۲۸
تاریخ انتشار:شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۷
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک گفت: هفته اول لیگ برتر کبدی جوانان استان سیستان و بلوچستان در سالن حجاب شهرستان زابل برگزار گردید.
درخشش تیم های زهکی در رقابت های لیگ برتر کبدی استان
جمشید شیخی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا ؛ گفت: اولین دوره لیگ برتر کبدی جوانان استان سیستان و بلوچستان با حضور دو تیم از شهرستان زهک در زابل برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک افزود: در این رقابت ها پنج تیم از شهرهای مختلف منطقه سیستان و یک تیم نیز از مرکز استان حضور دارند.

وی ادامه داد: هفته اول این رقابت ها که در سالن حجاب شهرستان زابل برگزار گردید با درخشش تیم های زهک و جزینک به پایان رسید.

شیخی خاطرنشان کرد: تیم های حال حاضر در لیگ برتر استان در دو بازی به مصاف رقبا خود رفتند که سهم تیم های زهکی دو برد و دو باخت بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک تصریح کرد: تیم شهرستان زهک به ترتیب در بازی نخست در مقابل زابل منجر به شکست شد ، اما در ادامه با برتری در مقابل تیم شهرستان نیمروز امتیاز های از دست رفته خود را جبران کرد.

وی گفت: همچنین تیم جزینک شهرستان زهک نیز ابتدا در مقابل هیرمند به برتری رسید و در ادامه با یک امتیاز اختلاف نتیجه را به تیم قدرتمند زاهدان واگذار کرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark