داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان زهک:
آقای رئیس جمهور غذای نذری چه ایرادی داشت؟
کد مطلب: ۶۷۸۱۵
تاریخ انتشار:جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸
نماز جمعه شهرستان زهک به امامت حجت الاسلام خدری در مصلی الغدیر برگزار شد.
آقای رئیس جمهور غذای نذری چه ایرادی داشت؟
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ حجت الاسلام حسن خدری امام جمعه شهرستان زهک در خطبه های این هفته گفت: اهمیت آبادانی یک منطقه بستگی به خود مردم آن دارد چرا که سرنوشتمان را خودمان رقم میزنیم لذا کسانی که توانایی سرمایه گذاری دارند در سیستان این مهم را به انجام برسانند.
وی افزود: خداوند ما را عزادار واقعی سیدالشهدا(ع) قرار دهد ، چرا که هر چه امروز ما داریم به برکت وجود اهل بیت (ع) است.
امام جمعه شهرستان زهک ادامه داد: زمانی عزاداری ما واقعی است که با معرفت همراه باشد ، اگر معرفت در عزاداری وجود نداشته باشد ثواب آنچنانی نصیب مومنان نمی شود.
وی ادامه داد: در جلسه سه قوه نسبت به غذای نذری روسای دو قوه ایراداتی می گیرند و از نطر آنها توهین به آنها است باید دانست که این غذا برای تبرک است ، مگر کم افرادی وجود دارند که بر سر این سفره ها نشسته اند و شفا گرفته اند.
حجت الاسلام خدری بیان داشت: این حرکت جای تاسف دارد ، معلوم است که سر سفره های آنها چه خبر بوده است که غذای نذری را ساده می دانند ، به نظر ما این حرکت آنها شکم پرستی است.
وی خاطرنشان کرد: در یک جلسه رسمی که سه نفر از ارکان اصلی نظام هستند آنها قصد تحقیر داشتند که غذای نذری را به تمسخر گرفته اند ، اگر شما امروز به جایی رسیده اید از همین غذای نذری و به دست مردم است.
امام جمعه شهرستان زهک گفت: اگر این مردم نبودند شما امروز کجا می توانستید ، رئیس جمهور و رئیس مجلس شوید ، امروز به واسطه همین مردم و مساکین است که نظام بر جا مانده است و گرنه شما که آن را به باد داده بودید.
وی با بیان اینکه حرکت ریاست جمهوری و رئیس مجلس حرکتی ناشایست بوده است گفت : خداوند می داند که عزت را نصیب چه کسانی بکند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark