داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
سرکشی و بازدید امام جمعه شهرعلی اکبر از فضای تفریحی کوه خواجه و تالاب هامون/ مشکلات منطقه مورد بررسی قرار گرفت
کد مطلب: ۵۸۴۵۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹
امام جمعه شهر علی اکبر به منظور اطمینان از رفاه مردم و رسیدگی به امور از فضای تفریحی کوه خواجه و تالاب هامون سرکشی کرد.
سرکشی و بازدید امام جمعه شهرعلی اکبر از فضای تفریحی کوه خواجه و تالاب هامون/ مشکلات منطقه مورد بررسی قرار گرفت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین اشرفیان ضمن دیدار باقایق داران ازمشکلات آنها جویا و پیگیر مشکل کمبود ورودی آب به سمت تالاب شد که با پیگیری بخشدار محترم میزان ورودی آب به سمت تالاب افزایش یافت.

حجه الاسلام مجتبی اشرفیان در حاشیه این بازدید به خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: براساس تماس ها و شکایات مردمی نسبت به فضای بالای کوه خواجه و زیارتگاه خواجه مهدی بازدید به عمل آمد که با تلاشهای اوقاف زابل و همچنین معاونت میراث فرهنگی شهرستان هامون فضای خوبی ایجاد شده و سرویسهای بهداشتی جهت رفاه حال مسافرین ساخته شده است.

امام جمعه شهر علی اکبر در ادامه خاطرنشان کرد: جاده بالای کوه بعد از پدافند هوایی به دلیل فرورفتگی وبوجودآمدن گودالهایی بسیار نامناسب بود و برای مردم و وسایل نقلیه آنهامشکلاتی ایجاد و تردد آنان را باما شین بسیارسخت و مشکل کرده بودکه با پیگیری انجام شده قرار شد توسط شهرداری محمدآباد آسفالت شود.

وی همچنین گفت: درادامه در خیمه فرهنگی که با مشارکت دفتر امام جمعه شهرعلی اکبر و اوقاف زابل ساماندهی شده بودحضور یافته و در پایان مقداری اقلام فرهنگی ازجمله کتاب برای سنین مختلف و همچنین کفش در اختیار روحانیون خیمه فرهنگی برای اهداء به مراجعین قرارداده شد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark