داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
با پیگیری اوشیدا؛
آسفالت بلوار ارتش زابل تکمیل خواهد شد
کد مطلب: ۷۴۰۱۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۹
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی از تکمیل آسفالت خیابان های زابل و همچنین احداث یک کمربندی برای کاهش حجم ترافیک خبر داد.
آسفالت بلوار ارتش زابل تکمیل خواهد شد
به گزارش اوشیدا؛ در پی درج خبری مبنی بر عدم آسفالت برخی از قسمت های خیابان بلوار ارتش توسط این پایگاه خبری، نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی به این خبر واکنش نشان داد.

در همین راستا محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: قسمت هایی در بلوار ارتش و سایر خیابان های زابل که هنوز آسفالت نشده نیاز به زیر سازی دارد.

وی افزود: آسفالت خیابان های زابل به گونه ای بود که باعث تخریب خودرو شهروندان می شد لذا با در نظر گرفتن بودجه مناسبی تصمیم به آسفالت برخی از خیابان های این شهر کردیم.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی از قسمت های آسفالت قبلی به گونه ای بود که اگر روکش آسفالت جدید بر روی آنها قرار می گرفت مجدداً به حالت قبلی باز می گشت.

وی ادامه داد: لذا تصمیم بر این شد تا با زیرسازی مناسب، آسفالت جدید در محل های تعیین شده انجام شود تا بتوان سال ها از آن استفاده کرد.

سرگزی همچنین گفت: برنامه های ویژه ای برای احداث یک کمربندی و آسفالت سایر خیابان های زابل داریم که به زودی اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark