داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سیستان:
شهید سلیمانی نماد ایثار و از خودگذشتگی بود/ مکتب حاج قاسم پر رهرو و همیشگی است
کد مطلب: ۷۲۷۰۱
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱
محمد سرگزی گفت: امروز آرزو می‌کنیم تا تداوم مکتب انقلابی حاج قاسم سلیمانی و راه اسلام و شهدا و انسانیت پر رهرو و پررونق باشد.
شهید سلیمانی نماد ایثار و از خودگذشتگی بود/ مکتب حاج قاسم پر رهرو و همیشگی است
محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با اوشیدا گفت:یک سال از تجاوز دولت جنایتکار و حامی تروریسم آمریکا با نشان دادن چهره واقعی و همیشگی خود گذشت قطعاً شهادت سردار رشید اسلام،حاج قاسم سلیمانی و هم رزم شهیدش ابومهدی المهندس، چهره ننگین آمریکا را به عنوان دشمن اصلی ملت های منطقه بیش از پیش افشا کرد.

وی افزود: ️همزمانی ایام فاطمیه و دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت از یک سو و اولین سالگرد شهادت سردار دل‌ها و فرمانده دلاور جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی، از سوی دیگر فرصت مغتنمی برای پاسداشت و تبیین ارزش‌های اسلامی حیات بخش می باشد.

سرگزی گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی در حالی از منظر رهبر معظم انقلاب به عنوان مکتب معرفی شده است که نماد تحقق واقعی ارزش هایی نظیر مقاومت، ایثار، از خود گذشتگی، اخلاص و اعتماد به وعده های الهی بود همانطور که اعتقاد داشت ما ملت شهادتیم، ما ملت امام حسینیم همه این عوامل در میدان جهاد و مبارزه با دشمنان انسانیت به خصوص داعش و رژیم صهیونیستی در او تجلی عینی داشت.

وی ادامه داد: مکتب او گفتمانی است که زنجیر اسارت و بردگی برآمده از اندیشه استبداد و استکبار را در میدان مبارزه نرم نیز از پای ذهنیت مسخ شده ملت ها پاره می کند و با تلنگری از جنس خودآگاهی نور روشن اسلام را بر مردمک چشمان خواب آلوده جامعه بشری می تاباند، تا نت تمدن نوین اسلامی و شکل گیری امت واحده در عصر عسرت و انتظار، مقدمات ظهور منجی غایب حضرت صاحب الزمان(عج) فراهم گردد.


وی بیان کرد: امروز آرزو می‌کنیم تا تداوم مکتب انقلابی حاج قاسم سلیمانی و راه اسلام و شهدا و انسانیت پر رهرو و پررونق باشد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark