داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
خطیبجمعه زابل :
عده ای همانند زالو با رانت خواری در حال مکیدن خون مردم هستند/دولت مسئولین ناکارآمد را کنار بگذارد
کد مطلب: ۶۴۵۹۳
تاریخ انتشار:جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
امام جمعه زابل گفت: عده ای مانند زالو با ویژه خواری و رانت خواری، در حال مکیدن خون مردم هستند لذا از همه مسئولین مربوطه خواستاریم تا با قاطعیت با این افراد برخورد شود تا مردم نتیجه این برخورد را بر سر سفره هایشان مشاهده کنند.
عده ای همانند زالو با رانت خواری در حال مکیدن خون مردم هستند/دولت مسئولین ناکارآمد را کنار بگذارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در خطبه های این هفته از نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت امام زین العابدین (ع) گفت: امام سجاد(ع)نشر دهنده آموزه های دینی و اخلاقی بود ما نیز همانند سربازان آتش به اختیار از سیره آن امام الگئو برداری کنیم.
امام جمعه شهرستان زابل گفت: دولت مسئولین نا کارآمد را کنار بگذارد، امروز در حال گذراندن یک پیچ تاریخی در مسیر انقلاب هستیم لذا فرصت اختلاف در میان مسئولین وجود ندارد.
وی ادامه داد: ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را که نشان دهنده اخلاق عملی رزمندگان اسلام بود را نشر دهیم.در مساجد حضور پر رنگ داشته باشیم و نسبت به مساجد بی تفاوت نباشیم.
امام جمعه زابل تصریح کرد: در همه مراتب زندگی سرباز آتش به اختیار ولایت باشیم در زمینه جنگ نرم و جنگ رسانه با بصیرت عمل کنیم تا بتوانیم نقشه های دشمنان را بی نتیجه بگذاریم و مانند همیشه آنها را شکست دهیم.با توکل به خداوند و امام عصر(ع) و همچنین با رهنمود های حکیمانه رهبر معظم انقلاب دوباره دشمن، سیلی محکمی از نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد خورد.
خطیب جمعه زابل گفت: خرید های ما باید متعارف باشد،مانند ایام عادی خرید کنیم نه اینکه چون قرار است فلان کالا گران شود خرید آن چند برابر شود زیرا در این صورت تقاضا زیاد میشود و عرضه کم و نهایتا نتیجه حاصله چیزی نمی باشد جز گرانی.کالا های غیر ضروری که گران میشود را تحریم کنیم
حجت الاسلام کیخا بیان داشت: بحث مافیای دام و مافیای سوخت که مدت هاست مطرح میشود . عده ای مانند زالو با ویژه خواری و رانت خواری، در حال مکیدن خون مردم هستند لذا از همه مسئولین مربوطه خواستاریم تا با قاطعیت با این افراد برخورد شود تا مردم نتیجه این برخورد را بر سر سفره هایشان مشاهده کنند.
وی گفت: دولت وظیفه دارد مسئولینی که ناکار آمد هستند و وظایفشان را به درستی انجام نمیدهند را کنار بگذارد به این دلیل که مردم به دولتی رای داده اند که کارها را به درستی انجام دهند .اینکه مسئولین ناکار آمد روی کار بیایند این خیانت در حق مردم و انقلاب است.
وی ادامه داد: وحدت بین مردم و مسئولین از مهمترین واجبات است . به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی:اگر دشمن بین مردم و مسئولین وحدت ،احساس مسئولیت و وظیفه مشاهده کند عقب مینشیند و اگر احساس کند که بین مردم و مسئولین فاصله و اختلاف وجود دارد از همین اختلاف ها برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده خواهد کرد.
حجت الاسلام کیخا اظهار کرد: امروزه نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال گذراندن یک پیچ خاص تاریخی اقتصادی میباشد که در این امر اگر مسئولین همراه مردم باشند ،دست به دست هم میتوانند از این پیچ تاریخی خاص به سلامت عبور کنند.
وی تصریح کرد: اینکه افراد به جای خدمت به مردم،علیه فلان مسئول نامه بنویسند و به جاهای مختلف شکایت ببرند این امر خیانت و ظلم در حق مردم است .منافع شخصی و هوای نفس را کنار بگذاریم ،اگر شبهه ای میباشد با منطق و گفتگو(به صورت چهره به چهره) برطرف کنیم و این دشمنی ها را کنار بگذاریم،نیازی به نوشتن نامه و شبنامه نیست.
امام جمعه زابل اظهار داشت: در روز قیامت ما در مقابل کودکانی که از تحصیل باز مانده اند،پدر و مادری که گرسنه شب را صبح میکنند و دانش آموزانی که حتی کفش برای رفتن به مدرسه ندارند باید پاسخگو باشیم.لج بازی ها و کینه توزی ها را کنار بگذاریم، باهم برادر باشیم تا دشمن را نا امید سازیم.
وی بیان داشت: رسانه ها و مخصوصا جوانان مطالبه گر باشند و همه چیز را زیر نظر داشته باشند تا همه بدانند که حاشیه امن خبری نخواهند داشت و هرگونه کوتاهی که صورت گیرد از چشم جوانان مطالبه گر پنهان نخواهد بود.
حجت الاسلام کیخا گفت: تبریک به مناسبت روز نیروی انتظامی که در سراسر این مرز و بوم برای برقراری امنیت و ارامش مردم و میهن عزیزمان در حال خدمت میباشند همچنین باید قدر دان مرزبانان عزیز که به قیمت جانشان امنیت را رقم میزنند نیز باشیم.درود به همه عزیزانی که برای امنیت این خاک عزیز خدمت میکنند.
وی ادامه داد : تشکر از ابتکار و ظرافت فکری فرمانده محترم سپاه به منظور حضور بسیجیان این منطقه با لباس محلی در اجتماع عاشورائیان در ورزشگاه آزادی.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark