داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
شرکت در مراسمات روزهای «یوم الله» عبادت است/مردم در انتخابات افراد انقلابی را مد نظر قرار دهند
کد مطلب: ۶۹۰۹۳
تاریخ انتشار:جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹
نماز جمعه شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه در مصلی الغدیر این شهرستان برگزار شد.
شرکت در مراسمات روزهای «یوم الله» عبادت است/مردم در انتخابات افراد انقلابی را مد نظر قرار دهند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: ۲۲ بهمن سالروز مجاهدت های است که ملت قهرمان ایران در سال ۴۲ شروع کرد و در نهایت به نتیجه رسید.
وی با اشاره به روزهای ایام الله در ایران گفت: یوم الله روزی است که اراده الهی حاکم همه آزاده ها شود و حق در آن پیروز باشد.
امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: مقام معظم رهبری شهادت حاج قاسم و سیلی محکم به آمریکا را ایام الله نامیدند چرا که این فرمانده بزرگ در راه گسترش عدل در جهان تا پای جان مایه گذاشت.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ۲۲ بهمن میز یوم الله است لذا شرکت در این مراسم بزرگ عبادت محسوب می شود.
حجت الاسلام والمسلمین گزمه ادامه داد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن همه آحاد مردم با توجه به اینکه ضعف های مدیریتی نیز وجود دارد باید شرکت کنند چرا که این حضور عزت ملی ما است.
وی بیان داشت: حضور حداکثری در انتخابات تضمین امنیت ما است ، چرا که دشمنان همواره به این انتخابات نگاه می کنند تا هدف بعدی خود را اجرایی سازند.
امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: کسایی که از همین انتخابات به جایگاهی رسیده اند حرف هایی میزنند که مردم را از انتخابات دلسرد کنند ، این دروغ و ظلم است.
حجت الاسلام والمسلمین گزمه خاطرنشان کرد: از طرفی دم از حمایت از رهبری می زنند اما بر خلاف رهبری حرکت می کنند در طول تاریخ هر کس برخلاف مسیر ولایت حرکت کرده است چوبش را نیز خورده است لذا این افراد باید درس بگیرند.
وی گفت: باید برای انتخابات افراد اصلح را شناسایی کرد و به او رأی بدهیم، ملاک های یک فرد اصلح انقلابی ، نترس شجاع و ... است.
امام جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: یک نماینده خوب با ویژگی ولایت مداری باید منافع مردم را در الویت قرار دهد و از منافع خود چشم پوشی کند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark