داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
فرماندار زابل:
با رفع بیکاری، معضل اعتیاد از بین خواهد رفت/ تقابل ائمه جمعه و فرمانداران درست نیست
کد مطلب: ۶۰۶۳۲
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
فرماندار زابل عنوان کرد: با رفع بیکاری به طور حتم معضل اعتیاد هم در جامعه از بین خواهد رفت.
با رفع بیکاری، معضل اعتیاد از بین خواهد رفت/ تقابل ائمه جمعه و فرمانداران درست نیست
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: هوشنگ ناظری در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: با کمک طرح ۴۶ هزار هکتارى از تبخیر بیش از حد آب هنگام انتقال به مزارع جلوگیری می شود بنابراین از اتلاف آب به طور چشمگیری کاسته خواهد شد.

وی افزود: براى مقابله با ریزگردها کانونهاى بحران ریز گردها در ٢ منطقه ایران و افغانستان شناسایی و برنامه ریزی شده است که با پیگیری آن در درازمدت این مشکل نیز رفع خواهد شد.

معاونت استاندار و فرماندار ویژه زابل خاطرنشان کرد: در کنترل آسیب هاى اجتماعى به ویژه اعتیاد به مواد مخدر در سه بخش پیشگیرى، درمان و مبارزه کارهای بسیار خوبی انجام شده که در این راستا پاتوق ها مدیریت و ساماندهى شده اند و مکان هایی که براى مردم خطرزا و باعث برهم زدن آسایش مردم شده نسبت به تخریب و جمع آوری آنها اقدامات لازم انجام شده است.

ناظری تاکید کرد: همه مشکلات سیستان به صورت زنجیروار متصل به هم هستند و با رفع مشکل بیکارى به طور حتم اعتیاد هم رفع خواهد شد.

وی اظهار کرد: تقابل ائمه جمعه و فرمانداران به هیچ وجه درست نیست و نباید به وجود آید بنابراین ما ائمه جمعه را در کنار خود مى بینیم.

ناظری ادامه داد: متاسفانه مسئولین سیستان هماهنگ با هم جلو نمی روند در حالی که وظایف همه مشخص است، وظایف استاندار، فرماندار، امام جمعه و نماینده مجلس تعریف شده و نباید در وظایف یکدیگر ورود کرد.

فرماندار ویژه زابل بیان کرد: هر کس قابلیت و پتانسیلی منحصر دارد بنابراین باید از این قابلیت هم در جهت بهبود و پیشرفت منطقه استفاده کنند و از درگیری با یکدیگر خودداری شوند.

وی افزود: عده ای براى مطرح کردن خود و نه به خاطر مردم حرفى را به زبان می رانند در حالی که باید اختلافات را کنار گذاشت و همه تلاش کنیم مشکلات سیستان را حل نماییم.

معاون استاندار تصریح کرد: بعضی مشکلات را تشخیص نمی دهند و به بیراهه رفته و وارد حاشیه می شوند بنابراین هیچ شخصی کامل و بدون ایراد نیست و زبان ایراد ما نباید زبان تیز و برنده ای باشد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark