داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
ملت قهرمان ایران ملتی است که با ایثار گری خود در طول هشت سال دفاع مقدس معرف بزرگی برای جهانیان شد
کد مطلب: ۳۹۸۸۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۱
شهدای ۸سال دفاع مقدس باعث سربلندی مردم شدند که تمام آسایش و آرامشی که در ایران اسلامی وجود دارد از برکت خون شهدای عزیزمان است.
ملت قهرمان ایران ملتی است که با ایثار گری خود در طول هشت سال دفاع مقدس معرف بزرگی برای جهانیان شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:محمد ناظری ضمن تبریک هفته دفاع مقدس ،عید قربان  تبریک دهه ی ولایت وبازگشایی مدارس گفت: دفاع مقدس نموداری است ازدفاع مرزها وجان فشانی های فرزندان دلیر ایران اسلامی،گنجینه مقدسی است که هر چقدر مراسمش گرامی گرفته شود نه تنها کهنه نمی شود بلکه هربار رنگ و روی تازه تری به خود می گیرد .

فرمانده قرار گاه شهید هراتی سیستان افزود:مردم در طول ۸سال جنگ ودفاع مقدس نشان دادند که با قطرات خون خود حاضرند از مردم وناموس ،خاک وطن شان دفاع کنند.
وی با اشاره به  ارتباط پیمان مردم با رهبر گفت:امروز سپاه ، نیروی انتظامی ، مسولین و خانواده شهدا دور هم گرد آمده ایم تا پیمانی ناگسستنی با رهبر ببندیم وآمادگی خود را برای اجرا دستورات ایشان اعلام بداریم.
شهدای ۸سال دفاع مقدس باعث سربلندی مردم شدند
هوشنگ ناظری با اشاره به سربلندی مردم در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت : سی ویک شهریورماه سالگرد دفاع مقدس وسالگرد جنگ تحمیلی است که از طرف اردوگاه شرق وغرب توسط فردی قلدر به نام صدام شروع شد.

فرماندار ویژه زابل بیان کرد :  سفارت اسراییل که درایران توسط دانشجویان خط امام بسته شد آمریکا طی عملیات طبس برای نجات اسیران سفارت که با عنایت وبرکت انقلاب اسلامی نا فرجام ماند ، با جاگذاشتن تجهیزات نطامی وکشته شدن تعداد زیادی از افراد آنان با شکست روبه رو شدند.
وی افزود : اسیران عراق که از کشورهای مصر نیز بودند نشان دهنده این بود که ایران فقط با یک کشور در حال جنگ نبوده است.ملت قهرمان ایران ملتی است که با ایثار گری خود در طول هشت سال دفاع مقدس معرف بزرگی برای جهانیان شدند که از صلابت آنها به خوبی یاد می شود.
ناظری گفت : امروز ما به پاس آن سلحشوری ها واقتدار ومقاومت گرد هم جمع شده ایم تا با برگزاری مراسم یادآور آن رشادت ها وصلابت ها برای نسل جوان باشیم.تا جوانان ما بدانند در آن دوره ها چه فداکاری هایی انجام شده وبرای چه اهدافی این جنگ به ما تحمیل شد.

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark