داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نماینده مردم زابل، زهک، هامون و نیمروز در مجلس شورای اسلامی؛
از ترس مرگ نباید خودکشی کرد/ قرارداد پالرمو استقلال کشور را به مخاطره می اندازد
کد مطلب: ۶۳۹۹۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰
نماینده مردم زابل، زهک، هامون و نیمروز گفت: قرارداد پالرمو نه تنها اثر مثبت بر کشور ندارد بلکه استقلال کشور را به مخاطره می اندازد.
از ترس مرگ نباید خودکشی کرد/ قرارداد پالرمو استقلال کشور را به مخاطره می اندازد
حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو با توجه به تفاوت نگرش غربی ها با ایران و همچنین قوانین موجود در کشور به طور حتم مشکلات زیادی را با خود به همراه خواهد داشت.

وی افزود: کنوانسیون پالرمو در حقیقت برنامه استعماری است و منفعتی برای کشور نخواهد داشت اما با این حال در صحن مجلس رای آورد در حالی که تضاد بسیاری با قوانین داخلی کشور دارد.

دهمرده تصریح کرد: به هیچ عنوان اصل پیمان پالرمو را قبول ندارم چرا که نباید استقلال کشور را به خطر انداخت زیرا غربی ها همیشه قوانین را تنها به نفع خود وضع می‌کنند‌.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید از ترس مرگ خودکشی کرد، ادامه داد: نباید در مقابل مستکبران که به هیچ وجه با ایران آشتی ندارند تسلیم شد.

وی اذعان کرد: دشمنان ایران بیکار ننشسته اند بنابراین باید از انعقاد این گونه برنامه ها جلوگیری به عمل اورد.

دهمرده اظهار کرد: اگر مراقبت انجام نشود استقلال کشور به خطر خواهد افتاد زیرا این گونه قراردادها در ابتدا زیبا به نظر می رسد اما طولی نخواهد کشید که بهانه گیری ها آغاز خواهد شد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark