داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
رئیس هیئت کشتی شهرستان نیمروز:
مسابقات کشتی فرنگی به میزبانی نیمروز برگزار شد/ حضور ۹ تیم در این رقابت ها
کد مطلب: ۶۲۰۹۰
تاریخ انتشار:شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۲
رئیس هیئت کشتی شهرستان نیمروز گفت: مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی استان به میزبانی نیمروز برگزار شد.
مسابقات کشتی فرنگی به میزبانی نیمروز برگزار شد/ حضور ۹ تیم در این رقابت ها
امیرشاهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: میزبانی شهرستان نیمروز بهترین فرصت جهت معرفی استعدادهای منطقه در مسابقات استانی می باشد.

وی با بیان اینکه پذیرش کشتی گیران با کارت کشتی انجام شد، خاطرنشان کرد: برای اولین بار مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی استان به میزبانی شهرستان نیمروز برگزار شد.

امیرشاهی خاطرنشان کرد: این دوره از رقابت ها از پنج شنبه ۲۵ آبان ماه در سالن کشتی واقع در سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و مردم شریف نیمروز برگزار شد.

وی تصریح کرد: رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان استان با هدف شناخت نفرات برتر به منظور اعزام تیم استان به مسابقات قهرمانی کشور انجام شد.

امیرشاهی بیان کرد: پذیرش تیم ها از چهارشنبه آغاز شده بود و در این راستا ۹ تیم در ۱۰ وزن با ۶۵ کشتی گیر در این دوره از رقابت ها حضور داشتند.

وی با عنوان اینکه فینال مسابقات با حضور مسئولین و مردم برگزار شد، اضافه کرد: تجلیل از پهلوان امید آرامی نیز در این برنامه گنجانده شده بود.

امیرشاهی با بیان اینکه تیم های زاهدان، زابل، نیمروز، خاش، ایرانشهر و کنارک در این دوره از رقابت ها شرکت داشتند، در پایان خاطرنشان کرد: مردم شریف سیستان با حضور گرم خود، قوت قلبی برای برگزار کنندگان این مراسم که اولین تجربه شهرستان نیمروز بود، شدند.

انتهای پیام/ س ب
انتهای پیام/ س ب
Share/Save/Bookmark