داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
5 پرواز در هفته سهم سیستانی ها از سفرهای هوایی
کد مطلب: ۶۶۹۱۶
تاریخ انتشار:شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵
رئیس فرودگاه زابل گفت: پرواز زابل به مشهد یکی از حیاتی ترین پرواز های فرودگاه زابل محسوب می شود که حداقل باید در هفته سه بار برقرار باشد.
5 پرواز در هفته سهم سیستانی ها از سفرهای هوایی
علیرضا سرگزی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در سال گذشته هفته ای ۱۸ پرواز در فرودگاه زابل برقرار بوده است که این آمار در سال جدید به ۵ پرواز کاهش یافته است.
رئیس فرودگاه زابل افزود: سال گذشته بالاترین رقم پروازی در فرودگاه زابل به ثبت رسیده است که یکی از مهمترین آنها پرواز روزانه تهران ، زابل بوده است.
وی ادامه داد: همچنین در سال گذشته مقرر شده بود تا پرواز زابل به گرگان نیز برقرار شود که متاسفانه این مهم در سال جاری نه تنها عملی نشده بلکه از پرواز های فعال زابل نیز کاشته شده است.
سرگزی خاطرنشان کرد: فرودگاه زابل نیاز به حمایت های دلسوزانه دارد چرا که مردم زابل با توجه به خطرات جاده ها و مسافت بالای شهرهای مهم کشور نیاز به پرواز های بیشتری دارند.
وی همچنین ادامه داد: پرواز زابل به مشهد یکی از حیاتی ترین پرواز های این فرودگاه محسوب می شود که حداقل باید در هفته سه بار برقرار باشد.
رئیس فرودگاه زابل بیان داشت: دفعات بسیاری برخی از پرشکان نام آشنای فوق تخصص در تهران که قصد ویزیت رایگان در روستاهای زابل را داشتند به دلیل لغو پرواز ها و کاستن سهمیه این فرودگاه به این استان سفر نکرده اند.
وی گفت: همچنین بسیاری از افرادی که دارای بیماری های خاص هستند و باید از طریق هوایی سفر کنند ، نیاز جدی به افزایش پرواز های این فرودگاه دارند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark