داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در ادامه پیگیری اوشیدا نسبت به لغو قرارداد داروخانه ها در زابل؛
داروخانه های لغو قرارداد شده قوانین شورای عالی بیمه را اجرا نکرده اند
کد مطلب: ۵۶۱۴۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
مسول روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت سیستان وبلوچستان عنوان کرد: داروخانه های لغو قرارداد شده قوانین شورای عالی بیمه را اجرا نکرده اند بنابراین با آنان برخورد شده است.
داروخانه های لغو قرارداد شده قوانین شورای عالی بیمه را اجرا نکرده اند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ علی اکبر برخوردار به خبرنگار اوشیدا گفت: شورای هماهنگی بیمه های درمانی استان با تمامی مراکز تشخیصی درمانی اعم از بیمارستان، مطب پزشکان و مراکز پاراکلینیک بخش دولتی و خصوصی و از جمله با بیش از ۴۰داروخانه در شهرستان زابل طرف قرار داد همکاری می باشد تا به بیمه شدگان خدمات ارائه کنند تا هیچ مشکلی جهت شهروندان و روستاییان جهت دریافت خدمات وجود ندارد.

وی افزود: در بازدیدهای مکرر کارشناسان نظارت شورای هماهنگی بیمه های درمانی استان از سه داروخانه در شهر زابل به دلیل اینکه مسئولین فنی در داروخانه ها حضور ندارند و نسخه پیچی در غیاب داروساز انجام می شود و این موضوع سبب خطر جانی برای بیمار می شود از حضور و بازدید کارشناسان بیمه ممانعت کرده و قوانین شورای عالی بیمه را اجرا نمی نمایند بنابراین قرارداد فیمابین لغو شده است.

برخوردار در ادامه خاطرنشان کرد: این داروخانه ها در صورتی که تعهد کنند بر اساس قوانین شورای عالی بیمه به مردم خدمت رسانی کنند قرارداد همکاری سازمانهای بیمه گر با داروخانه ها بلامانع خواهد بود.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark