داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
از ابتدای سال تا کنون؛
532 مورد تخلف صنفی در زابل کشف شد
کد مطلب: ۶۶۲۰۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان زابل گفت: در راستای نظارت بر مراکز عرضه کالا ، خدمات و حمایت از حقوق مصرف کنندگان تا کنون تعداد ۵۳۲ فقره تخلف از واحد های صنفی شهرستان زابل کشف شده است.
532 مورد تخلف صنفی در زابل کشف شد
رضا شهری زاد در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون از تعداد پنج هزار ۳۹۶ واحد صنفی واقتصادی بازرسی به عمل آمده است که در این بین تعداد ۴۸۰ فقره پرونده به ارزش بیش از هفت میلیارد ریال تشکیل شده است.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان زابل افزود: بازرسی ها در راستای نظارت بر مراکز عرضه کالا، خدمات و حمایت از حقوق مصرف کنندگان بوده و در این زمینه تا کنون تعداد ۵۳۲ فقره تخلف از واحد های صنفی شهرستان زابل کشف که پس از تکمیل پرونده جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال واکثرا به جزای نقدی وفروش کالا در شبکه محکوم شدند.

وی ادامه داد: همچنین ۲۱۰ مورد گزارش توسط شکایات مردمی و ناظران افتخاری ثبت و رسیدگی شده است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۶۸ گشت مشترک نیز با اداراتی همچون فرمانداری،علوم پزشکی،بهداشت،دامپزشکی، استاندارد و همچنین تعزیرات حکومتی به ثبت رسیده است.

شهری زاد گفت: تلفن ۱۲۴ آماده پاسخگویی به تمامی شکایات مردمی است، وشهروندان می توانند با مشاهده تخلفات صنفی با این تلفن در ارتباط باشند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark