داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل در خطبه ها نماز عید فطر:
مشکلات اقتصادی با انقلابی عمل کردن مدیران حل شدنی است/ فلسطین با همه پرسی باید آزاد شود
کد مطلب: ۷۰۰۷۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۶
نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در مصلی المهدی (عج) زابل برگزار شد.
مشکلات اقتصادی با انقلابی عمل کردن مدیران حل شدنی است/ فلسطین با همه پرسی باید آزاد شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در خطبه های نماز عید سعید فطر گفت : برکت ماه رمضان با شرکت مومنان در نماز های جمعه و نماز های جماعت همچنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: اینکه انقلاب اسلامی نصیب مردم ایران شده است از الطاف الهی به شمار می رود ، انقلاب امروز فراتر از مرزهای خود است به گونه ای که در کل جهان توانسته ایم آن را صادر کنیم.

امام جمعه زابل گفت: ایستادگی جبهه مقاومت در برابر استکبار جهانی باعث شده است تا دشمن کیلومتر ها دورتر از مرزهای ایران قرار گیرد، امروز نه به پهنای تمام بلاد اسلامی بلکه به وسعت آزادگان جهان عمق راهبردی نظام اسلامی نفوذ کرده است.

وی بیان داشت: هر کجا که انقلابی بوده ایم و انقلابی عمل کردیم ، عملکردی موفق داشته ایم مثال بارز آن را می توان برای هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.

حجت الاسلام کیخا تصریح کرد: جنگ را توانستیم با جوان های انقلابی پیروز شویم،امروز هم در اقتصاد می توانیم با اعتماد به سلیمانی ها پیروز جنگ اقتصادی شویم.

وی گفت: در صنعت هوا و فضا و ساخت موشک اگر امروز موفقیت کسب کرده ایم به برکت انقلابی عمل کردن است لذا مشکلات اقتصادی را می توان با انقلابی عمل کردن مدیران حل کرد.

امام جمعه زابل افزود: ویروس کرونا که امروز جهان را به زانو در آورده است روی دیگر مدعیان تکنولوژی را نمایان کرد ،باعث شد تا نقاب از چهره حقیقی اروپا و آمریکا که خود را با فرهنگ و با اخلاق معرفی می کردند برداشته شود.

امام جمعه زابل همچنین تصریح کرد: در روز جهانی قدس همه جهان پای منبر حضرت آقا نشستند، در روزهایی که کرونا باعث شد راهپیمایی این روز برگزار نشود ، اما متفاوت تر از هر دوره ای روز قدس برگزار شد.

وی گفت: استکبار جهانی در نظر دارد که فلسطین را محدود به یک منطقه کوچک کند اما همه اراضی این کشور متعلق به فلسطینیان است.

امام جمعه زابل ادامه داد: باید با همه پرسی از مردم فلسطین که مسیحیان،مسلمانان و یهودیان هستند آینده سیاسی این کشور مشخص شود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark