داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه بنجار:
فتح خرمشهر نقطه عطف تاریخ جنگ تحمیلی/ رسیدگی به مسائل معیشتی مردم باعث کاهش جرایم می شود
کد مطلب: ۶۴۰۳۵
تاریخ انتشار:جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
امام جمعه بنجار گفت: رسیدگی به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم سبب کاهش جرایمی از قبیل سرقت می‌شود.
فتح خرمشهر نقطه عطف تاریخ جنگ تحمیلی/ رسیدگی به مسائل معیشتی مردم باعث کاهش جرایم می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام و المسلمین محمود پارسا در خطبه اول به فضایل و شرایط روزه اشاره کرد که طبق فرمایش حضرت علی (ع) روزه قلب مهمتر از روزه زبان و روزه زبان بهتر از روزه شکم است، عنوان کرد: در این ماه همه اعضا  و جوارح باید روزه باشند و همگان از این سفره نعمت الهی بهره مند شوند.
وی در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی به روز ملی جمعیت اشاره کرد و ادامه داد: طبق سفارش قران و تاکید حضرت اقا همه راجع به تکثیر نسل اقدام کنند و راجع به تربیت فرزندان کوشش کنند.
امام جمعه بنجار خاطرنشان کرد: روز فتح خرمشهر در سال ۶۱ توسط رزمندگان انجام شد نقطه عطف در طول تاریخ جنگ تحمیلی شد که باعث عقب نشینی دشمن بعث و موجب یاس و ناامیدی دشمن شد.
حجت الاسلام پارسا تصریح کرد: با توجه به تحرکات اخیر اسراییل که مقام معظم رهبری موضع بسیار شجاعانه گرفت و فرمود قدس پایتخت فلسطین خواهد ماند  و بزرگتر از امریکا هم هیچ غلطی نخواهد کرد و این پیروزی حق بر باطل وعده و سنت الهی است که انجام خواهد شد.
وی در ادامه به بیان مسائل محلی پرداخت و اظهار کرد: علی رغم مشکلات و خشکسالی، دو طرح بسیار ارزشمند موضوع چاه آبهای ژرف و نیروگاه خورشیدی شناور در چاه نیمه ۳ باعث امیدواری مردم به زندگی در منطقه خواهد شد.
امام جمعه بنجار تاکید کرد: آن‌چیزی که زندگی امروز مردم را نجات می دهد رسیدگی به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم و بالتبع ان جلوگیری از آسیبهای اجتماعی و سرقت خواهد بود  و کارها و بنگاههای زود بازده باعث رونق و رشد و شکوفایی اقتصادی در منطقه خواهد شد.
انتهای پیام/ف.ب
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :