داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
در نشست آموزش مهارت های زندگی مطرح شد؛
تلاش گسترده دشمن جهت ارائه الگو های خیالی و گمراه کننده
کد مطلب: ۶۲۲۸۰
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۱
روانشناس و کارشناس مسائل اجتماعی گفت: دشمن با تمام توان درصدد ارائه الگوهای خیالی و گمراه کننده برای جوانان است.
تلاش گسترده دشمن جهت ارائه الگو های خیالی و گمراه کننده
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اوشیدا؛ دبیر قرارگاه جواد الائمه (ع) ناحیه مقاومت بسیج زابل در حاشیه نشست آموزش مهارت های زندگی در محله معصوم آباد عنوان داشت: این سلسله نشست ها با پشتیبانی قرارگاه جواد الائمه(ع)ناحیه مقاومت بسیج زابل برنامه ریزی و از محله رسالت آغاز شده است.

محمد میر افزود: از جمله اهداف این نشست ارائه آموزش هایی در زمینه نحوه برخورد والدین با فرزندان و بلعکس در خانواده می باشد که توسط کارشناسان و روانشناسان با تجربه و بهره گیری از تجهیزات صوتی و تصویری روز انجام می شود.

وی ادامه داد: این نشست ها عصر شنبه  هر هفته بعد از نماز مغرب و عشا به صورت نوبه ای در مساجد محله رسالت، معصوم آباد و حسین آباد با حضور مردم محله برگزار می شود که تا کنون با استقبال خوب مردم این محلات روبرو بوده ایم و در ادامه با برگزاری مسابقات گوناگون از جمله ویژه بانوان ابعاد ارائه این آموزش ها را گسترده تر خواهیم کرد.

کارشناس مسائل اجتماعی و روانشناس در جمع مردم معصوم آباد عنوان داشت: پسندیده نیست در برخی ازخانواده ها نام زیبای فرزندان را ناقص مطرح و یا القاب نامناسبی را بر روی فرزندان و یا اقوام خود می‌گذاریم چرا که زمینه سرخوردگی اجتماعی وی را ایجاد می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین فاطمی منش خاطرنشان کرد: دشمن درصدد ارائه الگو های خیالی و گمراه کننده برای فرزندان ایران اسلامی است که امروزه عمدتا از طریق فضای مجازی منتشر می شود در حالی که مردم سیستان الگو های شاخصی همچون شهید میرحسینی، شهید عالی، شهید لکزایی را دارد که با توجه به ریشه ولایی مردم سیستان قلب ها آماده پذیرش این الگو هاست که باید بر روی این الگو ها سرمایه گذاری شد و معرفی شوند.

انتهای پیام/ م ب
Share/Save/Bookmark