داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
در پایان رقابت های قهرمانی کبدی کشور؛
تیم کبدی سیستان و بلوچستان نایب قهرمان کشور شد
کد مطلب: ۶۰۷۵۰
تاریخ انتشار:شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴
تیم کبدی سیستان و بلوچستان در رقابت های قهرمانی جوانان کشور مقام نخست را از آن خود کرد.
تیم کبدی سیستان و بلوچستان نایب قهرمان کشور شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ رقابت های قهرمانی جوانان کشور برای نخستین بار از ۲۵ مرداد ماه به مدت سه روز در شهرستان زابل برگزار شد.

این دوره از رقابت ها با حضور ورزشکارانی از ۱۰ استان کشور شامل گلستان، اصفهان، مرکزی، قم، آذربایجان غربی، همدان، کرمانشاه، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان در سالن شهید جمالزهی زابل برگزار شد.
در فینال تیمهای گلستان و سیستان و بلوچستان به مصاف هم رفتند و تیم استان سیستان و بلوچستان با شکست مقابل حریف خود به مقام دوم این رقابتها دست یافت و تیم های اصفهان و آذربایجان غربی هم عنوان سوم مشترک را کسب کردند.

رئیس هیات کبدی سیستان و بلوچستان در حاشیه برگزاری این دوره از رقابت ها به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: کبدی سیستان یکی از رشته های مدال آور در سیستان و بلوچستان در سطوح مختلف به شمار می رود به طوری که تیم جوانان استان سال گذشته نایب قهرمان رقابت های کشور شد.

سعید مقدم بقا افزود: حضور چهار کبدی کار سیستان و بلوچستان و هادی اشترک به عنوان مربی تیم ملی جوانان کشور را از جمله موفقیت های این رشته مدال آور استان در سطح ملی ذکر کرد.

وی با بیان اینکه هم اینک افزون بر ۳۰۰ ورزشکار به صورت سازمان یافته عضو هیات کبدی استان هستند، تاکید کرد: برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی در سیستان بسیار حائز اهمیت است.

رئیس هیات کبدی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: برپایی جشنوارهای مختلف دراستان و منطقه سیستان باعث می شود هموطنان درسفر به آت دریابند که به واسطه تلاش های بی وقفه فرزندانشان در دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی همچون سایر نقاط کشور مردم این استان نیز در امنیت و آسایش کامل بسر میبرند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark