داخلی آرشيو يادداشت صفحه استان
۳
امتیاز مثبت 
۴
 
وقتی مشکلات ریز و درشت شهر زابل از دید یازده نفر اعضای شورای شهر دور می ماند.
کد مطلب: ۴۴۳۸۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۲
هیچ کار و عمل مثبتی از سوی شهرداری جهت رفع دغدغه های مردم انجام نمی گیرد حال اما سال دارد نو می شود .
وقتی مشکلات ریز و درشت شهر  زابل از دید یازده نفر اعضای شورای شهر دور می ماند.
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا"شهرداری زابل ، مشکلات شهری ، فضای سبز و . . . صدها مشکل دیگری که روزانه به طرق مختلف بیان می شود و درنهایت هم هیچ کار و عمل مثبتی از سوی شهرداری جهت رفع دغدغه های مردم انجام نمی گیرد حال اما سال دارد نو می شود ؟

اما هیچ نشانی از نو شدن در شهر دیده نمی شود ، مشخص نیست که چرا این مشکلات ریز و درشت از دید یازده نفر اعضای شورای شهر دور می ماند و علاوه برآن شهردار هم آنها را نمی بیند. شهر از وضعیت نظافتی بدی برخوردار و همه خیابانها با انبوهی از گرد و خاک روبروست ؛ اقدام مثبت شهرداری این بوده که خیابانها را بجای اینکه بشورد آب پاشی می کند ، تا برای لحظه ای خاک بنشیندو پس ازخشک شدن زمین دوباره به هوا برود و مشکلات تنفسی مردم را که افزایش می دهد هیچ ، نظافت شهر را نیز تحت شعاع قرار دهد از فضای سبز که خبری نیست , جزء حرکت مثبت یک نهاد مردمی در این هفته های منتهی به پایان سال ؛ حرکت مثبتی ازشهرداری دیده نشد ، تقریبا تمامی خیابانهای شهر اثری ازفضای سبز ندارند و شهر از هر زمان دیگری بی رنگ و بی سامان شده است.

شرکت آب و فاضلاب زابل هم که گویا در پایان سال به یاد اورده که مشکلات آب شرب مردم را حل کند , تمامی خیابانها را حفاری کرده و وضعیت شهر را از هرزمان دیگری وخیم تر کرده است ؛ با کمی برنامه ریزی و هماهنگی میشد این حفاری ها را یا زودتر و یا بعد ازعید انجام داد ؛ حفاری به کنار ؛ مساله دیگر عدم ترمیم آسفالت پس ازاین حفاریهاست که در کوچه هاکه برای ماهها به قوت خود باقی می ماند و برای خیابانهای اصلی نیز حداقل چند هفته ای را باید منتظر بمانیم تا شهرداری دست به کار شود و محل حفاری را ترمیم کند بارها و بارها این نکات به مسئولین شهری یادآوری شده اما اراده ای برای حل آنان نیست ، که اگر بود بی شک تاکنون حل شده بود.

مردم زابل هم حق دارند که نوروز خوبی داشته باشند ؛ حق دارند که از فضای شهری لذت ببرندو همراه با مهمانان خود به محیط های زیبا بروند و تفریح کنند , اما چرا کسی این حق را جدی نمی گیرد و بدان توجهی نمی کند الله اعلم اعضای شورای شهر زابل بیاد داشته باشند که لحظه تصمیم گیری مجدد مردم درخصوص شوراها در راه است و از سرنوشت گذشتگان درس عبرت بگیرند.
Share/Save/Bookmark
۱۳۹۴-۱۲-۱۸ ۲۰:۵۰:۱۲
شهر ما خانه ما (9982)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۸ ۲۰:۵۰:۴۵
کجاست گوش شنوا که بیاد مطالب شما را بخواند (9983)
 
امید سیستان
Romania
۱۳۹۴-۱۲-۱۹ ۱۳:۰۰:۵۸
با سلام . آقایان شهرداری و شورای شهر خواهشا به داد دل مردم برسید . شهر زابل به خرابه بیشتر شباهت دارد تا مرکز سقل و حلقه اتصال سیستان بزرگ. سال نو نزدیک شده همتی کنید و در این چند روز باقی مانده اگر بخواهید میتوانید چهره شهر زابل را تغییر اساسی و قابل لمس دهید . پس با یک یا علی پیش بسوی ایجاد نشاط و شادابی مضاعف برای مردم صبور زابل (9986)