داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نماینده طوایف سیستان در گفتگو با اوشیدا؛
عربستان ،حامی تروریستهای تکفیری در دنیا ست
کد مطلب: ۱۹۶۱۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۳۹
نماینده طوایف سیستان گفت:تروریستهای تکفیری که دست نشانده عربستان بوده با سوء استفاده کردن از نام اسلام تحت تاثیر ابر قدرتها ی جهانی و استکبار قرار گرفته و با ترویج عقاید و باورهای شیطانی دست به جنایت می زنند.
عربستان ،حامی تروریستهای تکفیری در دنیا ست
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: میربهاء نماینده طوایف سیستان ضمن محکوم نمودن جنایتهای تروریستهای تکفیری که در سوریه ،عراق و دیگر کشورهای اسلامی جنایتهای فجیعی را مرتکب می شوند اظهار داشت: دین اسلام با هر نوع تروریستی مخالف و از نظر اسلام جایگاهی ندارد.

وی افزود: تروریستهای تکفیری که دست نشانده عربستان بوده با سوء استفاده کردن از نام اسلام تحت تاثیر ابر قدرتها ی جهانی و استکبار قرار گرفته و با ترویج عقاید و باورهای شیطانی دست به جنایت می زنند.

وی گفت: عربستان که جایگاه بزرگی در بین مسلمانان بدلیل وجود اماکن مقدس از جمله مکه و مدینه النبی دارد ،نباید دنباله روی اهداف شوم مستکبرین و برای خوشحالی امریکا و اسرائیل از اینگونه گروهک ها جانبداری کند ، و این حرکات جای بس تاسف دارد .

وی با اشاره به اینکه سردمداران عربستان دنباله روی اهداف شوم غرب و استکبار بوده ،اظهار نمود: تقویت تروریست در هر جای دنیا از لحاظ شرعی و قانونی محکوم و حرام است چرا که حرکتها و جنایتهای تروریستی دردنیا جز نابودی و تفرقه بین مسلمانان نتیجه ی در برنداشته است وکشتن انسانهای بی گناه از اعمال شیطانی است و اسلام مخالف تروریسم در منطقه و دنیا بوده و است.

وی عنوان داشت: منطقه سیستان و بلوچستان با تلاشهای سپاه پاسداران و قرارگاه قدس،توانسته تمامی حرکتهای تروریستی را در منطقه خنثی و دست خرابکاران را ازاین استان قطع نمایند.

نماینده طوایف سیستان اذعان کرد: به عنوان یک مسلمان شیعه اعلام می دارم که شیعه و سنی از گذشته تا به امروز یکی بودند و یکی خواهند ماند و اگر کسی خلاف وحدت بین مسلمین قدم بردارد از اسلام نیست.

وی خاطرنشان کرد: وحدت یکی از ستونها و دستورات دین اسلام است.
وی تصریح نمود: اعم از شیعه و سنی همانگونه که همیشه در کنار هم با برادری زندگی نموده ،مثل گذشته در مقابل توطئه های دشمنان بیدار خواهند بود و در کنار هم دست دوستی و برادری را محکم تر از گذشته خواهند فشرد و دشمنان این ملت را ناامید می گذارند.
Share/Save/Bookmark