داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
گزارش اوشیدا از طلب هایی که پرداخت نشد؛
طلب رانندگان کامیون ها دو ساله شد/ بدهی میلیاردی شرکت خلیج فارس به کامیون دارهای زابل
کد مطلب: ۶۰۴۰۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
رانندگان کامیون هایی که از زابل به مقصد زاهدان گندم حمل کرده اند به دلیل عدم دریافت طلب خود با تماس با پایگاه خبری اوشیدا خواستار رفع این مشکل شدند.
طلب رانندگان کامیون ها دو ساله شد/ بدهی میلیاردی شرکت خلیج فارس به کامیون دارهای زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ پس از اینکه افراد کاری را انجام می دهند به دلیل هزینه های سرسام آورزندگی توقع دریافت به موقع دستمزد و حق الزحمه خود هستند.

اوضاع کار در سیستان آنچنان بد است که در صورتی که فرد به موقع مزد خود را در شغلش دریافت نکندو یا درآمدش کم باشد نمی تواند به شغل دیگری مبادرت ورزد و مجبور به صبر کردن تا دریافت مزد خود هستند.

هزینه های زندگی این روزها آن چنان بالا رفته که افراد برای مزدی که دریافت می کنند به طور دقیق از قبل برنامه ریزی می کنند که در صورت عدم دریافت آن پول به طور حتم مشکلات فراوانی برای آنان ایجاد می شود.

شرکت خلیج فارس به ۵۰ راننده بدهکار است

یکی از کامیون دارهای سیستانی اظهار کرد: تعداد زیادی از رانندگان کامیون ها از دوسال قبل تاکنون که با شرکت حمل ونقل خلیج فارس مجری پرداخت کرایه حمل بارهای دولتی می باشد از این شرکت طلبکار هستند.

عباسعلی بزی به خبرنگار اوشیدا گفت: شرکت حمل و نقل خلیج فارس که وابسته به شرکت غله است باید کرایه بارهای دولتی راپرداخت کند اما به دلیل خصوصی سازی طلب رانندگان را پرداخت نکرده و حق رانندگان را مورد اجحاف وحق کشی قرار داده است.

وی افزود: شرکت مذکور مطالبات رانندگان را از دولت گرفته بنابراین درخواست رسیدگی واحقاق حق خود هستیم.

بزی بیان کرد: رانندگان طلبکار از زابل ۵۰ نفر هستند که هر نفر بالای بیست میلیون تومان طلب دارند و به منظور احقاق حق خود تاکنون چندین بار با نمایندگان مجلس مکاتبه داشته یم.

این راننده کامیون خاطرنشان کرد: بی پولی توان رانندگان را بریده به طوری که برای تامین هزینه های ماشین و خانواده با مشکل مواجه شده ایم.

بزی با بیان اینکه هیچ کس به فکر راننده های کامیون نیست، اظهار کرد: این طلب مربوط به کرایه گندم از زابل به زاهدان بوده که شرکت خلیج فارس باید به روز پرداخت می کرد اما متاسفانه در حال حاضر جوابگو نیست.

وی تاکید کرد: به دلیل نداشتن هزینه های ماشین در حال حاضر کامیون ها درب منازل پارک شده و جرات اینکه جایی برای کار بفرستیم را نداریم.

بزی اضافه کرد: بعضی از مسولان واقعا کوتاهی میکنند در حالی که اگر همکاری کنند رانندگان زابل هم مثل بقیه رانندگان شهرهای دیگر به حق خود می رسیدند.

وی تاکید کرد: از حدود یکسال قبل تاکنون چندین دفعه به شرکت مراجعه کردیم اما کسی پاسخگو نیست و طبق گفته کارکنان آنجا مدیر فراری شده است.

بزی خاطرنشان کرد: به اداره بازرگانی در تهران نزد مهندس اصغری مراجعه کردیم و قول پیگیری را از وی گرفتیم اما تاکنون هیچ خبری نشده است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark