داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در ادامه مشکلات آلوده ترین شهر جهان؛
بی مهری مسئولان شهری نسبت به مجتمع بسیجیان/ محرومیت ساکنان این مجتمع از امکانات
کد مطلب: ۶۳۳۸۹
تاریخ انتشار:شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۶
زابل به عنوان آلوده ترین شهر جهان به شدت از کمبود امکانات در بسیاری از نقاط رنج می برد.
بی مهری مسئولان شهری نسبت به مجتمع بسیجیان/ محرومیت ساکنان این مجتمع از امکانات
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ وضعیت شهر زابل از بسیاری جهات اسفناک است که در این راستا می توان به کمبود فضای سبز و پارک ها و انباشت زباله و نخاله های ساختمانی در بسیاری از نقاط اشاره کرد.

اهالی مجتمع بسیجیان شهرستان زابل با تماس با پایگاه خبری اوشیدا خواستار توجه بیشتر مسئولان شهری به این مجتمع و سایر نقاط شهر زابل شدند.

یکی از ساکنان مجتمع بسیجیان زابل به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: با اینکه شمار زیادی در این مجتمع ساکن هستند، ورودی مجتمع بسیار کثیف است به طوری که زباله ها در آن جا انباشته شده و تصویری نازیبا را به وجود آورده است.

خواجه افزود: درختان فضای جلوی ورودی مجتمع را کامل گرفته به طوری که شب به هیچ عنوان افراد دید ندارند و مشکلات فراوانی را به همراه داشته است.

وی ادامه داد: از هفت سال قبل تاکنون در این مجتمع فضای سبز و یا حتی یک پارک کوچک هم برای کودکان درست نشده در حالی که وسعت زمین خالی در آن زیاد است.

خواجه خاطرنشان کرد: مجتمع و خیابان های اطراف آن از نعمت آسفالت و جدول کشی محروم هستند به طوری که همسایه ها با هزینه خود شن ریزی کردند.

وی با اشاره به اینکه اهالی اقدام به درخت کاری در مجتمع کرده اند، تصریح کرد: از نظر روشنایی مجتمع در وضعیت خوبی به سر نمی برد به طوری که شب ها تاریک است همچنین آسفالت ورودی مجتمع و آسفالت اصلی که وارد فرعی مجتمع می‌شود کاملا خراب شده است.

این شهروند زابلی با عنوان اینکه خارها، پلاستیک‌ها و زباله ها ورودی مجتمع را خیلی خراب کرده، بیان کرد: یک خیر در مجتمع مشغول احداث مسجد است اما علیرغم اینکه یک ماه دیگر این مسجد به بهره برداری می‌رسد در اطراف آن کوهی از زباله انباشت شده است.

خواجه تاکید کرد: در آستانه سال نو انتظار می‌رود مسئولان شهری نسبت به رفع مشکلات شهری زابل اقدام کنند تا مردم در این ایام شاهد تحولی در منطقه باشند نه اینکه با دیدن سایر شهرها حسرت بخورند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark