داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در قالب اردوهای راهیان نور؛
160 دانش آموز از زابل به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند
کد مطلب: ۶۵۳۶۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل کفت: تعداد 160 دانش آموز دختر در قالب اردوهای راهیان نور از شهرستان زابل به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.
160 دانش آموز از زابل به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند
سرهنگ علی ثمره حسینی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: تعداد 160 دانش آموز دختر در قالب اردوهای راهیان نور از شهرستان زابل به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل تصریح کرد: این دانش آموزان با چهار دستگاه اتوبوس طی مدت 6 روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهندکرد.
وی گفت: یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر آن تاکید دارد، اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور است.
ثمره حسینی هدف از اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل جدید دانست و خاطرنشان کرد: کسانی که به این منطقه مقدس سفر می کنند باید بدانند که رزمندگان اسلام در چه شرایطی برای امنیت و اقتدار ایران مبارزه می کردند.
حبیب الله رهداری معاون سیاسی فرماندار زابل نیز در جمع این دانش آموزان گفت: باید مناطق جنگی را از نزدیک مشاهده کرد تا بتوان اوج رشادت رزمندگان دفاع مقدس را از نزدیک مشاهده کرد.
وی گفت: رزمندگان در دفاع مقدس به هنگام نماز شب برای نزدیک شدن زمان شهادتشان دست نیاز به سوی معبود دراز می کردند لذا بازدیداز این مناطق می تواند روحیه دانش آموزان را برای درک بهتر از دفاع مقدس تغییر دهد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark