داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی:
روز قدس؛ میعادگاه مسلمان با ملت مظلوم فلسطین
کد مطلب: ۷۰۰۳۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۶
پرویز آبسالان گفت: امروز مطالبه آزادی قدس فراتر از یک یا چند کشور مسلمان است.
روز قدس؛ میعادگاه مسلمان با ملت مظلوم فلسطین
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛  سرتیپ دوم پاسدار پرویز آبسالان،فرمانده قرارگاه عملیاتی شهیدهراتی وتیپ مردم پایه حضرت علی اکبر (ع)با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان حضرت امام خمینی(ره) برای پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین و مسجد الاقصی بعنوان روز قدس نام گذاری شده و این روز میعادگاه مسلمانان جهان در جهت حمایت گسترده از ملت مظلوم فلسطین و رساندن صدای مظلومان فلسطینی به گوش جهانیان است .


وی بیان کرد: این ابتکار الهی امام عزیزمان موجب شد که مسئله آزادی قدس جهانی شود و امروز مطالبه آزادی قدس فراتر از یک یا چند کشور مسلمان است ، امروز مسئله قدس و مطالبانه ندای آزادی آن را در کشورهای مسلمان و غیر مسلمان میشنویم .


فرمانده قرارگاه عملیاتی شهیدهراتی و تیپ مردم پایه حضرت علی اکبر(ع) بیان کرد: روز قدس دیگر جهانی شده و تمامی کشورها در این روز به جمع معترضان ظلم های اسرائیل به مردم مظلوم فلسطین میپردازند تا بتوانند قدس را از دست ظالمان غاصب اسرائیل نجات دهند.


وی افزود: امروز کسی که مظلومیت فلسطین را ببیند و به آن اهمیتی ندهد باید بداند که مسلمان نیست، مکتب اسلام مکتب بی تفاوتی به ظلم ظالمان نیست .


فرمانده قرارگاه عملیاتی شهیدهراتی وتیپ مردم پایه حضرت علی اکبر (ع) اظهار داشت: قطعا خداوند متعال قدس را آزاد خواهد کرد و این نوید و بشارت از زبان رهبر حکیم و معظم انقلاب بیان شده و خون سید الشهدای مقاومت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی موید تسریع نابودی آن خواهد بود .


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark