داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
سرنوشت میدان پرستار زابل به کجا رسید؟
کد مطلب: ۶۱۳۹۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۹
میدان پرستاری میدان در حوالی بیمارستان امیرالمومنین زابل می باشد که با توجه به موقعیت مکانی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
سرنوشت میدان پرستار زابل به کجا رسید؟
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ داشتن محل های مناسب و استاندارد جهت عبور و مرور از جمله حقوق شهروندی افراد محسوب می شود و در این راستا مسولان مربوطه موظف به ایجاد آن می باشند.

وقتی میادین موجود در یک شهر به درستی پیش بینی نشده باشد و از استانداردهای لازم برخوردار نباشند علاوه بر سردرگمی شهروندان سبب بروز تصادفات خطرناک و حتی منجر به فوت می شود.

کوتاهی در حفظ امنیت شهر و جان افراد به دلیل سهل انگاری مسولان به هیچ وجه قابل پذیرش نیست چرا که در جامعه اسلامی هرکس نسبت به دیگری وظایف و مسولیت هایی برعهده دارد و این موضوع بیش از دیگران مسولان را شامل می شود.

یکی از شهروندان سیستانی به خبرنگار اوشیدا گفت: کلنگ احداث میدان پرستار در بلوار شهید نوری با مشارکت شهرداری زابل و اداره راه و شهرسازی در هفته دولت سال ۱۳۹۵ با حضور مسولان به زمین زده شد اما یک سال گذشت ولی همچنان از میدان پرستار زابل خبری نیست‌.

رحمدل ادامه داد: مسدود كردن دور برگردانى در جاده اى با سه لاين و به مراتب بزرگتر و منتقل كرد آن به چندين كيلومتر پايين تر و دقيقا برروى پلى با دولاين و بسيار كوچكتر يا نشان از قدرت درک پایین مسئولين شوراى ترافيك شهر زابل دارد يا واقعا جان سيستانى ها براى آنان هيچ ارزشى ندارد!

این شهروند خاطرنشان کرد: در تاريخ چهاردهم شهريور ماه سال ۱۳۹۶ پرسنل خدوم و زحمت كش بيمارستان امير المومنين شهر زابل با امضاى طومارى اعتراض خود را به فرماندار زابل در رابطه با اقدام غير كارشناسى شوراى ترافيك جهت مسدود کردن دور برگردان بيمارستان اعلام کردند.

ادامه داد: اميد است فرماندار زابل گوشى براى شنيدن و چشمى براى ديدن مشكلات زابل داشته باشد و با توجه به آغاز فعالیت دولت دوازهم بیش از پیش نسبت به رفع مشکلات شهر زابل اهتمام ورزد.

رحمدل تاکید کرد: رانندگان مسافر كش هر كدام به دليل طولانى تر شدن مسير كرايه ها را بسته به مسافت از هزار تا سه هزار تومان افزايش داده اند به طوری که تا قبل از این از بيمارستان تا گاراژ کرایه دو هزار تومان بود اما الان به سه هزار تومان رسیده است همچنین آنان نرخ کرایه را تا مركز شهر چهار هزار تومان و اطراف شهر را بين پنج تا ٦ هزار تومان گذاشته اند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark