داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
شهردار نیمروز:شهردار
علت مرگ جوان ۲۳ ساله نیمروزی در دست بررسی است
کد مطلب: ۶۲۷۴۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۲
شهردار نیمروز گفت: علت مرگ جوان ۲۳ ساله نیمروزی که در محل پارک بوستان نیمروز جان سپرده بود در دست بررسی است.
علت مرگ جوان ۲۳ ساله نیمروزی در دست بررسی است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ روز گذشته خبرهایی در شهرستان نیمروز مبنی بر اینکه جوان ۲۳ ساله ای بر اثر برق گرفتگی در پارک بوستان نیمروز جان خود را از دست داده منتشر شده بود.

خبر ها حکایت از آن داشت که کابل های فشار قوی برق در محل پارک بوستان شهرستان نیمروز پس از وزش شدید طوفان با کانکس برخورد و سبب برق گرفتگی یک جوان ۲۳ ساله شده بود.

طبق شنیده ها در هنگامی که کابل برق به واسطه طوفان به کانکس برخورد کرده بود متاسفانه این جوان از آنجا عبور کرده و به واسطه برخورد با کانکس دچار برق گرفتگی شده و جان خود را از دست داده است.

در این رابطه خبرنگار اوشیدا بااحمد قزاق شهردار نیمروزی تماسی برقرار کرد و شهردار نیمروز عنوان کرد: با توجه به اینکه در صحنه حضور نداشتیم علت دقیق مرگ این جوان را نمی توان برق گرفتگی اعلام کرد بنابراین تا اعلام نتیجه پزشک قانونی در این رابطه نمی توان هیچ گونه اظهار نظری داشت.

قزاق تاکید کرد: تاکنون هیچ مصاحبه ای با هیچ یک از خبرگزاری ها و پایگاه های خبری در این رابطه نداشته و اخباری که به نقل از وی در خصوص این حادثه منتشر شده کذب است.

گفتنی است؛ طوفانی با سرعت بیش از ۶۰ کیلومتر در شامگاه یک شنبه در منطقه سیستان شروع به وزیدن کرد که علاوه بر کاهش دما تا حدود ۱۰ درجه سبب کاهش دید شده بود.

طبق گفته کارشناسان هواشناسی این طوفان تا روز سه شنبه(امروز) ادامه خواهد داشت.

وزش طوفان در منطقه سیستان در هر بار خسارات بسیاری برجای می گذارد که در این راستا می توان به وقوع پدیده ریزگرد و بروز انواع بیماری ها اشاره کرد.

با توجه به وزش طوفان در بیش از ۱۵۰ روز در سال انتظار می رود نسبت به ایمن سازی بیشتر کابل های برق در منطقه اقدام شود تا حادثه ای از این قبیل در منطقه رخ ندهد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark