داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
طی ۱۳ ماه گذشته؛
۱۳محله در طرح ممیزی شهرستان زابل مراحل ثبت اطلاعات را طی کردند
کد مطلب: ۶۱۷۵۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
مسول طرح ممیزی زابل گفت: در ۱۳ ماه گذشته ۱۳ محله در طرح ممیزی شهر زابل به طور کامل تکمیل پرونده و در سیر مراحل ثبت اطلاعات سیستم نرم افزاری قرارگرفته است.
۱۳محله در طرح ممیزی شهرستان زابل مراحل ثبت اطلاعات را طی کردند
حسین سندگل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: به استناد مصوبه شورای اسلامی شهر مبنی برموافقت درخصوص اجرای طرح ممیزی املاک وهمچنین تاکید مجدد شورا، حسب مصوبه ای مبنی بر لزوم اهمیت اجرا و ادامه طرح تا حصول نتیجه نهایی، ممیزی املاک و مستغلات شهری انجام می شود.

مسول طرح ممیزی زابل بیان کرد: طرح ممیزی با هدف شناسايي دقیق املاك و کاربری‌های موجود، ارائه خدمات الكترونيك، برنامه‌ریزی مدون عمرانی، خدماتی و اخذ عادلانه عوارض، در راستای افزایش میزان رضایت‌مندی شهروندان، در دو فاز برداشت میدانی و تکمیل فرمهای مرتبط توسط یک گروه ۳۰ نفره و ثبت اطلاعات برداشت شده در نرم افزار ممیزی اجرا شده است.

وی افزود: این طرح توسط یک گروه ده نفره و با استفاده از تجارب ارزند ه ای که همکارانمان در این مدت کسب کرده اند، بدون هیچ گونه وقفه کاری ادامه یافته و در همین راستا محدوده شهر زابل، به دو منطقه، ۲۲ محله و هر محله تا حداکثر ۱۰۸ بلوک تقسیم شده است.

سندگل ادامه داد: روزانه تمام اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط گروههای اعزامی به ستاد ممیزی مستقر درساختمان مهمانسرای شهرداری تحویل تا در صورت لزوم عملیات اصلاح، بازبینی و ورود اطلاعات درج‌شده در فرم‌ها و در سیستم‌های رایانه‌ای آغاز شود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark