داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
رونمایی از المان سردارشهید قاسم میرحسینی+تصویر
کد مطلب: ۶۳۲۰۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۹
المان شهید قاسم میرحسنی جانشین لشکر ۴۱ ثارالله امروز در میدان پاسداران زاهدان رونمایی شد.
رونمایی از المان سردارشهید قاسم میرحسینی+تصویر
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه المان شهید قاسم میرحسنی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از برنامه‌های ما در کنگره ملی شهدا نصب تمثال مبارک 96 شهید دفاع مقدس است که امروز المان شهید میرحسنی به‌عنوان نماد دفاع مقدس در زاهدان افتتاح شد.

وی افزود: شهید قاسم میرحسنی جانشین لشکر ثارالله بود و در همه عملیات‌ها فرماندهی کرد، از طرفی این شهید بزرگوار، بزرگ شهدا و سردار شهدای لشکر ثارالله نه‌فقط شهدای استان، بلکه شهدای کل لشکر است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: المان شهید میرحسنی نماد و خاطره هشت سال دفاع مقدس، عملیات‌ها، شهامت و شجاعت‌های رزمندگان و آزادگان ما و نقش برجسته و باعظمت سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس است.

سردار معروفی گفت: المان شهید میرحسنی ما را به یاد همه حماسه‌های مردم عزیز سیستان و بلوچستان در دوران دفاع مقدس و در زمانی که انقلاب، امام و مردم ما تنها بود، می‌اندازد. به طور کلی مردم سیستان و بلوچستان نقش زیادی در انقلاب اسلامی و دفاع از تمامیت ارضی کشور داشته و دارند.

وی اضافه کرد: درست است که شهید میرحسنی یک فرد است، اما نماد دفاع مقدس است چراکه همه مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان به وجود شهید میرحسنی افتخار می‌کنند، شهید میرحسنی امروز محور وحدت و مذاهب همه مردم و اقوام استان است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در بخش دیگری از برگزاری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: فردا کنگره ملی 2058 شهید استان در زاهدان برگزار می‌شود.

معروفی در بخش دیگری به حماسه راهپیمایی 22 بهمن در سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: دیروز مردم استان نشان دادند دست از آرمان، انقلاب و ارزش‌ها با تمام مشکلات اقتصادی‌شان برنخواهند داشت.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark
مرجع : تسنیم
    عکاس :