داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دو چالش مهم پیش روی شهردار جدید زابل
کد مطلب: ۶۶۲۷۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۳
آسفالت برخی از خیابان های شهرستان زابل با تخریب کامل رو به رو شده است که این امر باعث شد تا شهرداری مدتی قبل برای ترمیم آنها ۵۰۰ تن قیر خریداری کند.
دو چالش مهم پیش روی شهردار جدید زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ شهرداری زابل از جمله اداراتی است که همواره مورد انتقاد مردم قرار داشته ، عملکرد ضعیف شهردار قبلی باعث شده بود که مردم برای اولین بار در زابل تجمع اعتراض آمیزی بری علیه شورای شهر برگزار کنند.

با این حال جدا از اختلاس میلیاردی که در شهرداری زابل رخ داد، مردم همواره به دنبال مطالبات خود از شهرداری و شورای شهر هستند .

آسفالت و ایجاد فضای سبز بزرگترین مطالبه مردم از شهرداری زابل است، زابل که این روزها تنها فضای سبز موجود در شهر را نیز با فعالیت عجیب شهردار قبلی از دست داده است امروز به عنوان تنها شهری معرفی می شود که محروم از فضای سبز است.

بدین ترتیب با حکمی از سوی استاندار سیستان و بلوچستان، موسی خمری پس از ماه ها به عنوان شهردار جدید زابل معرفی شد تا کار سختی برای رضایت مردم در پیش داشته باشد.

آسفالت برخی از خیابان های شهرستان زابل با تخریب کامل رو به رو شده است که این امر باعث شد تا شهرداری مدتی قبل برای ترمیم این آنها ۵۰۰ تن قیر خریداری کند.

غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در آئین معارفه شهردار جدید زابل گفت: در آستانه سال نو ، شهرداری باید به مبلمان شهری و فضای سبز رسیدگی کند تا مورد توجه مهمان های نوروزی قرار گیرد.

وی افزود: شورای شهر زابل باید همواره در کنار شهردار زابل برای احیای فضای سبز و دیگر مطالبات مردمی ایستاده باشد.

فرماندار زابل همچنین تصریح کرد: سرمایه گذاران بومی که دیگر شهرهای ایران را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند باید برای بهبود وضعیت زابل و آبادانی سرزمین مادری خود جذب این شهرستان شوند.

انتهای پیام/Share/Save/Bookmark