داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
فرماندار شهرستان هامون:
جاده سلامت ساخته می شود/ ۷۵ درصد مردم هامون در انتخابات شرکت کردند
کد مطلب: ۵۹۷۳۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸
فرماندار شهرستان هامون عنوان کرد: ۷۵ درصد مردم شهرستان هامون با حضور در پای صندوق های رای در انتخابات شرکت کردند.
جاده سلامت ساخته می شود/ ۷۵ درصد مردم هامون در انتخابات شرکت کردند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ معصومه پرندوار در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با شور و شعور انقلابیشان به بیگانگان نشان دادند که بیش از پیش حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی افزود: درحوزه شهرستان هامون بالغ بر ۷۵ درصد مردم در انتخابات سال جاری مشارکت کردند که این خود نشان دهنده حضوری پرشور در این امر مهم بوده است.

پرندوار تصریح کرد: در شهرستان هامون ۲۱ پروژه انجام شده که در این راستا مرکز درمان دربستر ۱۰ تخت خوابی با اعتبار۱۱میلیارد و ۶۵۰ میلیون و همچنین آزمایشگاه مرکزی با اعتبار ۶۵۰ میلیون ازمهمترین این پروژه ها می باشد.

فرماندار شهرستان هامون خاطرنشان کرد: تعداد بازدید کنندگان و گردشگرانی که از اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان هامون در ایام تعطیلات نوروزی بازدید کرده اند، نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر بوده است.

وی بیان کرد: شهرستان هامون دارای ۷۴۰ اثر باستانی است که مهمترین آنها شهرسوخته، کوه خواجه، قلعه رستم و قلعه مچی می‌باشد.
پرندوار ادامه داد: آبگیری اطراف کوه خواجه نه تنها باعث ایجاد درآمد برای قایقرانان شده بود بلکه موجب شد تا بسیاری از همشهریان برای قایق سواری به این قسمت آمده و اوقات خوشی برای آنها رقم بخورد.

فرماندار شهرستان هامون تاکید کرد: با پیگیرى های انجام شده در اوایل ماه آینده کمیته برنامه ریزی شهرستان برگزار خواهد شد و در این راستا با همکارى میراث فرهنگى براى تسهیل رفت و آمد مردم، امسال ساخت جاده سلامت براى کوه خواجه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark