داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
به منظور پاکیزگی شهر زابل؛
پارک ملت توسط جوانان و انجمن ناجیان هامون پاکسازی شد
کد مطلب: ۶۲۷۷۷
تاریخ انتشار:شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۰
رئیس انجمن ناجیان هامون گفت: پارک ملت به عنوان بزرگترین پارک جنگلی زابل به طور خودجوش توسط جمعی از جوانان شهرستان و انجمن ناجیان هامون پاکسازی شد.
پارک ملت توسط جوانان و انجمن ناجیان هامون پاکسازی شد
اصغر قورزهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: پارک ملت تنها پارک جنگلی زابل سالهاست مورد بی مهری قرار گرفته و یک روند تخریبی و فرسایشی را طی کرده است.

وی افزود: همان گونه که رسول اکرم فرموده اند که پاکیزگی نیمی از ایمان است انتظار می رود هر کس در هر جایگاهی نسبت به این موضوع حساس باشد.

قورزهی ادامه داد: اگر افراد همان قدر که به پاکیزگی درون منزل خود توجه می کنند به پاکیزگی محیط شهری خود هم حساس باشند به طور حتم شهری عاری از هرگونه آلودگی ایجاد خواهد شد.

رئیس انجمن ناجیان هامون تاکید کرد: در سال های اخیر فرهنگ سازی بسیاری نسبت به پاکیزگی شهر و محیط زیست در تمامی نقاط کشور انجام شده اما با این حال هنوز افراد زیادی نسبت به این مقوله بی توجه هستند و محیط زیست را به شدت آلوده می کنند.

قورزهی بیان کرد: با پاکیزگی محیط شهری می توان تصویری متفاوت از شهر را در معرض دید قرار داد که مهم بدون همکاری و مشارکت مردم میسر نخواهد بود.

وی تصریح کرد: محیط زیست و شهر پاکیزه آرامشی غیرقابل وصف و سلامت جسم و روان را برای همگان به ارمغان می آورد بنابراین انتظار می رود هرکس در حد توان خود در این زمینه یاریگر باشد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark