داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه موقت بنجار:
آزادگان به نسل های جدید درس خودباوری دهند/ مصدق چوب اعتماد به آمریکا را خورد
کد مطلب: ۶۴۳۵۲
تاریخ انتشار:جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶
امام جمعه موقت بنجار گفت: از آزادگان که سنبل ایمان و استقامت هستند تقاضا داریم باحضور در جمع جوانان مساجد ومدارس و بیان خاطراتشان نسلهای جوان ما دارای هویت انقلابی و استقامت وخودباوری کنند.
آزادگان به نسل های جدید درس خودباوری دهند/ مصدق چوب اعتماد به آمریکا را خورد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت السلام والمسلمین محسن عارفی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بنجار گفت: امروز سالروز ورود آزادگان که سنبل ایمان و استقامت بودند به میهن اسلامی است، از این عزیزان تقاضا داریم باحضور در جمع جوانان مساجد ومدارس بیان خاطرات داشته باشند تا نسلهای جوان ما دارای هویت انقلابی و استقامت وخودباوری گردند.

وی اظهار داشت: ۲۸مرداد سالروز دخالت ننگین آمریکا و انگلیس در امور داخلی ایران و کودتای خبیسانه استکبار و متلاشی شدن دولت قانونی دکتر مصدق است که درسهای بسیاری برای امروز ما دارد، مصدق چوب اعتماد به آمریکا را خورد و خیال می کرد با اخراج بریتانیا و دوستی با آمریکا در حکومت داری موفق میشود.

وی با اشاره به قیام امام حسین علیه السلام و حرکت از مکه به سمت عراق تاکید کرد: هدف امام حسین علیه السلام از این اقدام اصلاح امت پیغمبر واحیائ امربه معروف ونهی از منکر و زنده کردن ارزشهای اسلامی بود که با حکومت امویان جای معروف ومنکرعوض شده بود وابی عبدالله راهی جز فدا کردن خود واهل بیتش نداشت.

حجت السلام پارسا ابراز داشت: ۳۰مرداد به پیشنهاد ایران وتصویب کنفرانس اسلامی در پی جسارت اسرائیل به مسجدالاقصی وآتش کشیده شدن آن بعنوان روز جهانی مسجد نام گذاری شده است.

امام جمعه موقت بنجار ضمن تقدیر از بیانات وفرمایشات قاطع مقام معظم رهبری در هفته اخیر گفت: این فرمایشات باید فصل الخطاب برای سه قوه باشد و بیش از این کشور را معطل مذاکره وبرخورد با مفسدین نگذارند و برتوانایی های داخلی بیشتر تکیه کنند.

وی در پایان از اقدامات انقلابی اطلاعات وسپاه وقوه قضائیه در شناسایی وبرخور با محتکران تشکر کرد وابراز امیدواری کرد هرچه زود تر محاکمه علنی این مفسدین انجام گیرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark