داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
به همت ماموران انتظامی نیمروز؛
کشف ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان نیمروز/ متهم دستگیر شد
کد مطلب: ۶۰۶۱۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۳
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیمروز عنوان کرد: به همت ماموران انتظامی شهرستان نیمروز ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان نیمروز کشف و ضبط شد.
کشف ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان نیمروز/ متهم دستگیر شد
سرهنگ حسن آشیانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: پس از دریافت گزارشی مبنی بر وجود انباری از سوخت قاچاق در شهرستان نیمروز بررسی این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه طبق گزارش واصله در این انبار مقدار زیادی نفت کوره ذخیره شده بود، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع محل مورد نظر که واقع در شهرک صنعتی بود تحت نظر قرار گرفت.

سرهنگ آشیانی خاطرنشان کرد: پس از اطمینان از صحت اطلاعات واصله با هماهنگی با دستگاه قضایی به محل دپوی مواد سوختی قاچاق وارد و پس از بازرسی از محل مقدار ۲۵ هزار لیتر نفت کوره قاچاق کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: پس از کشف سوخت قاچاق متهم پرونده نیز دستگیر و جهت تکمیل پرونده و طی مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی نیمروز تاکید کرد: قاچاق به عنوان یک پدیده شوم سبب بروز مشکلات بسیاری در کشور شده است به طوری که همانند یک تیشه به ریشه اقتصاد کشور هجوم آورده و تعطیلی و بیکاری بسیاری از کارخانه ها و کارگران را ایجاد کرده است.

آشیانی همچنین گفت: قاچاق نقطه مقابل اقتصاد مقاومتی است بنابراین به منظور ایجاد رونق در اقتصاد کشور باید با این پدیده شوم مبارزه کرد تا بیش از این جوانان بیکار نشوند.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی مقتدرانه در مقابل قاچاقچیان ایستاده و در این راستا به هیچ عنوان کوتاهی نخواهد داشت.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark