داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
مردم و معتمدان داروندار انقلاب هستند/ امام خمینی معادلات جهانی را با تکیه بر مردم و توکل بر خدا بر هم زد
کد مطلب: ۶۴۲۹۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۴
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امام خمینی (ره) با تکیه و اعتماد بر مردم و توکل بر خدا معادلات جهانی را بر هم زد.
مردم و معتمدان داروندار انقلاب هستند/ امام خمینی معادلات جهانی را با تکیه بر مردم و توکل بر خدا بر هم زد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سردار گشتاسبی در همایش سران طوایف منطقه سیستان عنوان کرد: دار وندار این انقلاب مردم، معتمدان و سران طوایف هستند زیرا آنان بیش از دیگران می‌دانند از نظام و انقلاب چگونه حراست کنند.
 
وی افزود: امام خمینی انسانی آزاده و انقلابی تاریخ ساز که در همه ابعاد خود به تمام معنا کامل بود به طوری که توانست تمام دنیا را متحول کند بنابراین به امام خمینی به دیده قله ای نگریسته می شود که  دنیا استکبار تمامی تلاش خود را بر این گذاشت که نیت و هدف امام و انقلاب به نتیجه نرسد.
 
فرمانده سپاه سلمان با بیان اینکه امام با تکیه بر مردم و اعتماد بر مردم و توکل بر خدا معادلات استکبار را بر هم زد، خاطرنشان کرد: امام ظرفیتی را ایجاد کرد که با گذشت چهار دهه از انقلاب روز به روز انقلاب پربارتر می‌شود.
 
سردار گشتاسبی اظهار کرد: معمولا هر انقلاب با یک فرد آمده و با همان فرد نیز نابود می‌شود اما در این بین نیت، اخلاص، فرهنگ، اسلام، ارزش ها و اهداف امام پس از مرگ نیز باقی ماند.
 
وی با عنوان اینکه امام با رسالت قیام کرد و پس از آن همه چیز را به مردم سپرد، تاکید کرد: انقلابی که امام به وسیله مردم به پیروزی رساند به راحتی به دست نیامده؛ همچنین برای این انقلاب فرزندان این ملت تلاش های گسترده انجام داده اند.
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این انقلاب به همه اقوام ایرانی تعلق دارد، تاکید کرد: همه اقوام و ادیان ایرانی برای پیروزی و موفقیت انقلاب تلاش کرده اند.
 
سردار گشتاسبی ابراز کرد: امام هوشیار و از لحاظ معنوی همتا نداشت اما از نظر سیاسی زیرک ترین مرد بود به طوری که همه فکر می کردند با رفتن امام همه چیز تمام می‌شود اما پس از چند دهه هنوز انقلاب زنده است.
 
وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب در کمین نشسته اند که انقلاب را با مشکل مواجه کنند اما مطمئن باشند که نمی توانند هیچ کاری کنند چرا که ملت ایران هوشیار است.
 
انتهای پیام
Share/Save/Bookmark